Artık iPhone ve iPad ile Samsung Gear Akıllı Saatlerini Kullanmak Mümkün!

iphone-ipad-samsung-gear-s3

Samsung daha önce yalnızca Android telefonlarla uyumlu olan popüler Gear akıllı saat ailesini, iPhone ve iPad ile kullanılabilir kılmak için iOS uygulamalarını duyurdu.

teknik destek

Gear Fit uygulaması, Gear Fit 2 akıllı saati ile benzer uyumluluk gösterirken Samsung Gear S uygulaması, şirketin Gear 2 ve Gear 3 akıllı saatlerinin iPhone desteğini sunuyor. Uygulamalar, cihaz sahiplerinin Gear uygulama mağazasında yüklü uygulamaları ve özelliklerini kullanmalarına olanak tanıyor.

Özellikler ve işlevler cihazlara göre değişiklik gösterse de, iOS kullanıcıları Samsung Gear S3’ün zamanaşımsız ve şık tasarımını, IP68 su ve toz direncinin yanı sıra dahili GPS, barometre, hız ölçer gibi gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarabilecekler.

Özellikle sağlam tasarımıyla esin kaynağı olan Samsung Gear S3 Frontier’in yanı sıra lüks saatlerde bulunan denge ile şık bir stil içeren Gear S3 Classic’in artık iPhone’larla birlikte kullanılabilecek olmaları kesinlikle eşsiz bir gelişme. Kullanıcılar mesafe ve güzergah, koşu hızı, yakılan kalori ve kalp atış hızını izleyerek de antrenman takibini yapabilecekler.

Kullanıcılar Samsung Gear cihazlarındaki uygulamaları yönetebilmelerinin yanı sıra, bireysel uygulama ayarlarını düzenleyebilir, Find my Gear ile kayıp saatlerini bulabilir, güncelleme bildirimlerini kontrol edebilir ve otomatik güncellemeleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirler. Ayrıca S Health uygulamasının ve özelliklerini de kullanabilir. Sağlık ve fitness verilerini S Health ile senkronize edebilir.

müşteri hizmetleri