“Bakır Altın” Renkli iPhone 8 Ortaya Çıktı!

iPhone 8 Bakır Altın Rengi

Eylül ayına yaklaştıkça iPhone 8 hakkında gelen ilginç haberler, raporlar ve görsellerle sıklıkla karşılaşılıyor. Bu sefer ise daha yetkili bir ağızdan iPhone 8’le ilgili birkaç şey söylendi. Söylenen zaten bildiğimiz bir şeydi ama resmi bir ağızdan geliyor olması işi ciddileştirmiş oldu. Evet, Foxconn’un başkan yardımcısı, özel tasarımı ve OLED ekranının üretimindeki verim düşüklüğü nedeniyle iPhone 8’in ucuz olmayacağını kamuoyunun bilgisine sundu.

teknik destek

Görüntünün geçerliliği belli olmamasına rağmen, iPhone 8’in arka tarafının gözüktüpü fotoğraflar da ortaya çıktı. Her zaman siyah renginde gördüğümüz OLED ekranlı iPhone bu sefer oldukça farklı gözüküyor. Çünkü yeni renk seçeneği ile önümüzde duruyor; Bakır Altın.

Bakır Altın iPhone 8

Ardından başka bir fotoğraf daha ortaya çıkıyor. Siyah ve Gümüş renklerinin yanında Bakır Altın renkli iPhone 8’i tekrar görüyoruz.

iPhone 8 Renk Seçenekleri

Siyah iPhone 8

Foxconn’un gelecek nesil iPhone hakkında bu denli açık olması ise doğrusu oldukça ilginç. Hem başkan yardımcısının aygıtın fiyatı hakkında açıklama yapması, hem de bir anda peşi sıra cihazın fotoğraflarının ortaya çıkması bunun doğrudan Foxconn’un işi olduğunu gösteriyor.

Ortaya çıkan tüm bu görüntüler Weibo’da paylaşıldı ve kısa süre sonra silindi. Akıllarda kalan tek şey ise yüksek üretim maliyetleri ve üretimdeki maliyet sorunları nedeniyle iPhone 8’in fiyatının ucuz olmayacağı oldu.

müşteri hizmetleri