Şimdi yükleniyor

Beko TV Netflix yüklenmiyor nasıl yüklenir izlenir

Beko TV Netflix yuklenmiyor nasil yuklenir izlenir

Beko TV Netflix yüklenmiyor nasıl yüklenir izlenir

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2020 by Teknoloji Haber

Beko TV Netflix nasıl indirilir ve nasıl izlenir diye soruların nedeni bazı 4K Smart TV’ lerde Netflix kullanılmıyor. Mağazaya girdiğinizde Netflix yok ve çok sayıda şikayet alınmakta. Pahallı modellerin içerisinde dahi olmayabiliyor.

teknik destek

Bazı Smart televizyon önemli bazı uygulamaları desteklemiyor. Normalde Android TV’ ler sorunsuz çok sayıda uygulamayı çalıştırması gerekirken uygulama seçiyorlar. Bu bazen donanım gereksinimi ile alakalı olabiliyor.

Düşük donanımlı televizyonlarda bazı uygulamalar zorlandığından dolayı ya başta yer almıyor ya da daha sonra yeni sürüme geçiş yapılamıyor. İlerleyen zamanlarda da belli sürümün altında kaldığında artık çalışmıyor.

  • Uyumlu TV değil
  • Mağaza ile uyumsuz
  • Yükleniyor ama çalışmıyor içinde eski sürümler önerilmekte

Beko TV Netflix nasıl yüklenir

TV destekliyorsa kendi mağazasında yer alır. Ama isteyen internet uygulamanın sonuna tv yazarak aratıp bilgisayara yükleyip ve sonrasında televizyona flash bellek aracılığı ile yükleyebilir.

Yükleme testi için televizyonda bilinmeyen kaynakların açık olması gerekiyor.

Uyumlu TV kullanmayanlar tarayıcı ile test edebililer. Belki açabilir. Bunun için ne kadar tarayıcı uygulaması varsa denenebilir. Chrome ve Opera destekliyorsa ilk bunlarla başlayın.

Olmuyorsa o zaman diğer satıra geçelim.

Beko TV Netflix nasıl izlenir

Önerimiz TV Box cihazı almanız. Giriş olarak hdmı kablo yeterli olacaktır. Cihaz x96 mini (yavaş bir cihaz) ve Mi Box s (kaliteli bir cihaz) kullanılabilir.

Yukarıdaki tarzda çok sayıda marka bulunuyor. 2 GB, 4 GB ve 8 GB gibi yazanlar oluyor. Dandik bir marka aldığınızda aşırı ısınma, yayında donma, çok yavaş çalışma ve yeniden başlama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Önerimiz ucuza kaçmamanız olacak.

Bunun dışında doğruluğundan emin olmadığımız bir haber var. Aylar önce bir teknik servisin şirket bazı modeller için geliştirici ile anlaşıp güncelleme yolu ile Smart TV modellere ulaştırabilir sözünü eklemek istedik. Yani bekleyebilirsiniz.

Yine isteyen TV müşteri hizmetlerine şikayet talebi oluştursun.

Beko-TV-Netflix-izleme Beko TV Netflix yüklenmiyor nasıl yüklenir izlenir
teknik destek