BİM Apple Aksesuarları Sahte Mi?

BİM Apple Aksesuarları Sahte Mi?

Market zincirleri artık uygun fiyatlı teknolojik ürünlerinin de satışını yapıyor. Sürekli yeni akıllı telefon aksesuarları ve telefonlar uygun fiyat etiketleriyle kullanıcılara sunuluyor. Son zamanlarda dikkat çeken bir kampanya ise Apple’ın aksesuarlarının BİM’de uygun fiyattan satılmasıydı.

teknik destek

Piyasanın neredeyse yarı fiyatına satılan aksesuarlar, paylaşılan yeni bilgilere göre sahteymiş! İddialara göre bu ürünler sahte Apple ürünleri olarak müşterilere verilmiş.

BİM Sahte Apple Aksesuarları!

Bu konunun gündeme gelmesinin nedeni ise Apple Türkiye’nin Beyoğlu 34. Noterliği aracılığıyla BİM’e ihtarname iletmesi oldu. İletilen ihtarnamede, satışa çıkarılan ürünlerin incelendiği ve Apple tarafından orijinal olmadığı belirtildiği aktarılıyor.

Satışı durdurması konusunda uyarılan BİM’e yapılan bu uyarının içeriğini tam olarak bilmiyor olsak da satışın durdurulması ve sahte ürünlerin imha edilmesi için Apple’a teslim edilmesi talep ediliyor. Buna ek olarak bu sahte ürünlerin nereden temin edildiğini öğrenmek için Apple, BİM’den bilgi istiyor.

Bakalım, BİM tarafından konu hakkından asıl bir açıklama gelecek?

müşteri hizmetleri

5 Comments

  1. Valla geceleri şarja bırakıyom full ama adaptör sağlam şarj olurken azıcık ısınıyo sonra elektriği kesiyo adaptör soğuyo 100 olunca

  2. Bim yarın derse ne amerikaya para mı kazandırsakdık derse vatanperver olur bide madalya takarlar

  3. Cakma tabi iphone birtek kendisi orjinal parca satiyor kardesim almis iphone 8 plusu 4 saate sarj ediyor çakma ama aynisi gibi gorunuyo disardan hicbir farki yok

Comments are closed.