Şimdi yükleniyor

BioProtect ile Uygulamalarınızı Touch ID veya Parola ile Koruma Altına Alın [Jailbreak Tweak]

BioProtect-Tweak

BioProtect ile Uygulamalarınızı Touch ID veya Parola ile Koruma Altına Alın [Jailbreak Tweak]

Son Güncelleme tarihi 26 Ocak 2019 by Müşteri hizmetleri

Artık iOS 10.2 Jailbreak kullanılabilir durumda ve birçok Cydia geliştiricisi, en yeni Jailbreak sürümüne uyumluluk için yavaş yavaş tweaklerini güncellemeye başladılar. Birçok popüler tweak –Eclipse 4 gibi- güncelleme alarak sahneye geri dönmüş durumdalar.

teknik destek

Şimdi iOS 10 için başka bir popüler tweak güncellendi; BioProtect. Bu tweak, Touch ID veya parola ile uygulamalarınızı koruma altına almanıza olanak tanıyor.

BioProtect ile uygulamalara, klasörlere, Kontrol Merkezi öğelerine, çeşitli ayarlara ve çok daha fazlasına Touch ID veya parola koruması getirebilirsiniz. Jailbreak’li iOS 10 cihazınızı yetkisiz erişime karşı korumak için en iyi tweak diyebiliriz.

BioProtect’in son güncellemesi, şu anda Cydia’nın BigBoss reposunda mevcut. Bu tweakin daha eski bir sürümünü satın aldıysanız, bu güncellemeyi ücretsiz edineceksiniz. Bununla birlikte yeni kullanıcılar tweaki 2,99 dolar karşılığında BioProtect satın alabilirler.

Bu tweakin en iyi yanı, kimlik doğrulaması için Touch ID’yi kullanırken ekrana yansıttığı parmak izi animasyonuna sahip olması. Ayrıca tweak Touch ID yerine bir parola kullanmanıza da izin veriyor. Yani tweaki iPhone 5 gibi Touch ID’ye sahip olmayan cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Jailbreakli cihazınızı yetkisiz erişime karşı korumanın güçlü bir yolunu arıyorsanız, BioProtect sizin için en doğru tercih olacaktır.

teknik destek

14 yorum

comments user
Muhammet

10.2 yalu jailbreak kullanıyordum.çoğu tweak çalışmadığından cydia ya girdim ve KURULU OLAN BÖLÜMÜNDEN ne var ne yoksa sildim.ve cydia uygulaması komple silindi.tekrar yalu102 yolunu denedim cydia bi türlü gelmedi.tüm ayarları sıfırla deyip telefonu sıfırladıktan sonra yine denedim olmadı.
TEKRAR CYDİA YI NASIL GETİREBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ???

comments user
Caner

son güncellemeyle parmak izi ile kullanamıyorum sürümü nasıl düşürebilirim acaba?

Yorumlar kapalı.