Şimdi yükleniyor

Bip geçersiz numara hatası

Bip geçersiz numara ne demek

Bip geçersiz numara hatası

Son Güncelleme tarihi 28 Nisan 2020 by Teknoloji Haber

BiP girdiğiniz numara geçersiz sorunu az sayıda kullanıcıyı etkiliyor. Pek karşılaşılmadığı ama diğer uygulamalarda ara ara görülebilen bu hata için yapılabilecek işlemler kısıtlıdır.

teknik destek

Uygulama yüklemelerinde sık sık kaldırıp yükleme veya doğrulama sırasında çok sık kod talebi sebebiyle bu uyarı çıkabiliyor. Bazıları ise kara liste gibi bir engelle takılabilir. Örnek kural dışı davranışlar nedeniyle geliştiricinin koyduğu bir ceza bunu çıkarabilir.

Gelen şikayetlerde Bip’ i sildim tekrar yükledim ve numara doğrulaması sırasında geçersiz numara hatası aldım. Böyle yazan biriyle görüşürken şunu sormak gerekiyor son yaptığınız işlemler nedir?

Bip geçersiz numara çözümü nedir?

Geçersiz numara ne demek önce bunu izah edip ve sonrasında verdiğimiz öneriler belki iş görebilir.

Uyarı numara üzerinde görülen şüpheli davranışlar nedeniyle yapılan bir engellemedir. Bu bazen güvenlik sebebiyle uygulanırken, bazen uygulamadaki bir sıkıntı ve sık yapılan doğrulama taleplerinde ortaya çıkmakta.

  • Telefonunuzu kapatarak deneyin
  • İnternet erişimini değiştirin
  • Wifi ile yapılan bağlantılar için modemin kapatılması iş görebilir
  • Başka bir telefon üzerinden doğrulama çalıştırılabilir
  • Hat başka bir cihazla denensin
  • 2-3 Saat beklenip denenmesini öneriyoruz. Durum yine aynı ise hiç bir işlem yapmadan üzerinden tam bir gün geçmesini bekleyin.

Eğer sık deneme yapmaya devam edilirse bu süre uzayabilir. Bazen uygulamaların korumalarında şu kadar deneme sonucu şu kadar saat veya gün engellensin yapılandırması var.

Başka cihazlarla yapılan doğrulama sonrasında kendi cihazınızda sıkıntı olduğu görülüyorsa (ban veya yazılım sorunu) cihaza format atmak gerekebilir.

İsteyen tarayıcı üzerinden geçici kullanabilir.

bip-numara-gecersiz-ne-demek Bip geçersiz numara hatası
teknik destek