İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bir Başka Galaxy S6’nın Patladığı İddia Ediliyor

2016 yılı, patlayan amiral gemileri ile üreticiler için baş belası bir yıl oldu. Elbetteki bu noktada kullanıcılar için durum daha da kötü. Bu konuda Galaxy Note 7 ile gündeme oldukça fazla gelen Samsung’un bir süredir başı Galaxy S6 ile dertte. Daha önce de Galaxy S6’nın patladığı iddiasının gündeme gelmesine neden olan birkaç vaka vardı. Bu vakalarda herhangi bir yaralanma olayının yaşanmaması konunun kısa sürede kapanmasına neden olmuştu ancak bu sefer ki iddia 6 aylık bir bebeğin az kalsın ciddi yaralanmasına neden olacağını gösteriyor…

teknik destek

İngiltere’de yaşayan Victoria Leeds adlı Galaxy S6 kullanıcısı, bebeğinin odasında ufak çaplı bir patlama sesi duyduğunu belirtiyor. Patlama sesi üzerine altı aylık bebeğinin odasına giden Victoria, karşılaştığı manzara karşısında adeta şok geçirmiş.

galaxy-s6-patlamasi

Odada, komidinin üzerine bıraktığı Galaxy S6’nın alev aldığını ve adeta havai fişek gibi etrafa kıvılcımlar sıçrattığı söyleyen anne, erken müdehalesi sayesinde bebeğinin yara almadan kurtardığını söylüyor.

Yaşanan olayın ardından Samsung ile iletişim kuran Victoria, yetkililerin yeni bir Galaxy S6 ile patlayan cihazının değişim yapacaklarını belirtti. Samsung yetkilileri de konuyla ilgili bir açıklama yaparak, Galaxy S6’da hiçbir sıkıntının olmadığını söylüyorlar.

Galaxy Note 7’den sonra S6 modelinin patlama haberleri ile gündeme gelmeye başlayan Samsung, henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmış değil. Fakat giderek artan iddialarla şirketin yakın zamanda resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

teknik destek