İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bitcoin ödüllü bulcama oyunu

Bitcoin her alanda hayatımıza girmeye devam ediyor. Bu kez ise bir oyun ile karşımıza çıkan Bitcoin 20 Şubat’ta çıkacak olan bir ödülü ilk çözene  tam olarak 1 Bitcoin hediye verilecek. 20 Şubat’ta çıkacak olan Bitcoin ödüllü “MonteCrypto: The Bitcoin Enigma” adlı bulmaca oyunu, Bir kişiye Bitcoin kazandıracak.

teknik destek

Bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız kesinlikle bu haber sizin de hoşunuza gidecek. Gem Rose Accent adlı bir stüdyo “MonteCrypto: The Bitcoin Enigma” adlı bir oyun duyurdu. Oldukça zor bir bulmaca ve tam olarak 24 ayrı bölümden oluşuyor. Bulmaca konusunda kendine güvenenler ve Bitcoin almak isteyenler için gerçekten eşsiz bir fırsat olabilir. Oyun ücretsiz olarak sunulmayacak ancak oldukça ufak bir miktar ile oyunu satın alabiliyorsunuz. “MonteCrypto: The Bitcoin Enigma”  oyununu sadece iki dolar karşılığında satın alarak bir Bitcoin kazanma şansını elde edebilirsiniz .

Bitcoin ödüllü oyun 20 Şubat’ta çıkacak

Oyun tek kişilik olmasının yanı sıra çift kişilik modeli ile de oynana bilmekte. Oyun ülkemizde de oldukça uygun bir fiyata satılacak ve çok büyük bir kitlenin bu oyuna ilgi göstermesi bekleniyor. Şu anda Bitcoin 10 bin dolar civarında ancak bulmaca  çözülene kadar Bitcoin ne durumda olur bilinmez.

Oyunu Steam üzerinden 20 Şubat tarihinden itibaren indirebileceksiniz.  Ayrıca oyunun tüm dünya genelinde aynı anda satışa sunulacağını ve kazanan kişiye biri 1 Bitcoin verileceğini tekrar söyleyelim.

teknik destek

2 Yorum

  1. Serdar Serdar 19 Şubat 2018

    Oyun linkini atabilirmisiniz

  2. Serdar Serdar 19 Şubat 2018

    Oyun linkini atabilirmisiniz

Yorumlar kapatıldı.