Şimdi yükleniyor

Blackberry, 4.000 mAh Kapasiteli Pile Sahip Yeni “Motion” Akıllı Telefonunu Duyurdu!

Blackberry Motion

Blackberry, 4.000 mAh Kapasiteli Pile Sahip Yeni “Motion” Akıllı Telefonunu Duyurdu!

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Blackberry, Pazar günü Dubai’deki GITEX Teknoloji Haftası’nda yeni tüm ekranlı akıllı telefonunu duyurdu; Motion. Motion, Blackberry’nin 2016 yılında DTEK50 ve DTEK60 ürünlerinin piyasaya sürülmesinin ardından fiziksel bir klavyeye sahip olmayan üçüncü Android telefonu oldu. Ayrıca Blackberry, bu yılın başlarında KEYone ürününü piyasaya sürdü ancak bu cihaz dokunmatik ekranın altında bir klavyeye sahipti.

teknik destek

Motion, 5.5 inç LCD ekran, Snapdragon 625 yonga ve, 4000 mAh kapasiteli büyük bir pil ile (iPhone 8 Plus’ta 2.675mAh kapasiteli bir pil yer alıyor) destekleniyor ve Blackberry, yeni Motion’un pil ömrünün, günün her saatinde akıllı telefonunu kullanan iş dünyasından kullanıcılarına hitap ettiğini söylüyor.

Telefon başlangıçta, Ortadoğu pazarlarında yaklaşık 460 dolar karşılığında satışa sunulacak ve kısa süre sonra ABD de satışa sunulacak.

Blackberry, Temmuz 2016’da fiziksel klavye sahip Blackberry Classic’in satışını resmen durdurmuş ve daha sonra yazılım geliştirmeye odaklanmak üzere diğer şirketlerle ortaklık kurarak kendi akıllı telefonunu geliştirmeyi durduracağını açıklamıştı.

iPhone’un yükselişi, Blackberry’nin akıllı telefon pazar payını yerle bir etti ancak şirketin mobil güvenliğe olan etkisi son üç aylık mali kazanç beklentilerini aşarak oldukça karlı oldu.

teknik destek