Bu Hafta App Store’da Yerini Alan 6 Ücretsiz iPhone Oyunu

iPhone Oyunları

Bu hafta bir dizi ücretsiz iPhone, iPad ve iPod touch oyunları App Store’da yerini aldılar ve şu anda tamamı indirmeye hazır durumdalar.

teknik destek

Bu oyunlardan dikkatimizi çeken ve indirmeye değer bulduklarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Siz de ilginizi çekecenleri iOS cihazınıza hemen altındaki bağlantılar aracılığıyla App Store’da cihazınıza indirebilirsiniz.

1) Battle Islands: Commanders

battle-islands-commanders

Savaş adalarındaki 2. Dünya savaşları’na katılın: Kuzey Afrika kumlu tepelerinden doğu cephesin acı soğuğuna kadar uzanan bir savaşta yerinizi alın! Dünyanın dört bir yanındaki gerçek düşmanlara karşı savaş alanına geçin, savaşın, kazanın ve ganimetlerinizi toplayın.

İndir

2) Combat Elite: Border Wars

combat-elite-border-wars

Yıkıcı silahlarla, zırhlı araçlarla ve ölümcül atış ekipmanlarıyla savaşa katılın ve popüler Border Wars serisinin sniper sürümüne girin. Keskin nişancı cephanenizi oluşturun, tehlikeli şehir içi savaşlarıyla yüzleyin, suçluları ve düşmanları dünyanın dört bir yanına götürün ve kendinizi nefes kesen PVP misyonlarında koruyun. Yeni dünya düzenine katılın ve üstün bir kumandan olmak için yükselin.

İndir

3) Dino Factory

dino-factory

Dinazorlar üretin ve satın! Dino Factory ile kendi Dino işinizin CEO’su olarak, işinizi büyütmek için çaba göstereceksiniz. Dinazorların yumurtlamasını sağlayın, yeni canlılar keşfedin, bilim insanlarını yönetin ve en önemlisi paranızı elinizde tutun. Müşterilerinizi memnun etmeyi ise unutmayın.

İndir

4) EverClicker

everclicker

EverVerse’i kurtarabilir misin? Sonsuz bir düşman ordusuyla tamamen yeni bir RPG ile savaşın. Efsanevi kahramanları uyandırın ve kesintisiz mücadele için ekibinizi kurun. Siz yokken bile altın, büyüler, evcil hayvanlar ve daha fazlasıyla ilgili ödülleri toplayın!

İndir

5) Guardian Kingdoms

guardian-kingdoms

Telefon strateji oyunlarının en iyisine merhaba deyin! Grafikleriyle ağzınızı açık bırakacak bir dünyaya dalın ve arkadaşlarınızla birlikte kalenizi koruyun-üstelik gerçek zamanlı olarak! Rakip krallıklara saldırmak için savaş gemilerini ve mancınıkları kullanın ve zırhlı mamut yağmacılarınızla karşınıza çıkan krallıkları fethedin! Kaos Birliği’nin devasa kadim Kadim Savaşçıları’na karşı savaşıp Kaos Birliği’ni yenmek için Ilyria’yı baştan aşağıya dolaşın.

İndir

6) Terminator Genisys: Future War

terminator-genisys-future-war

Terminator Genisys: Future War, insan direncinin makine ordusu ile bitmeyen bir savaşta kilitlendiği, ücretsiz oynanabilir bir mobil oyun stratejisidir. Genisys yok edildi ve Skynet kullanılamaz durumda ve gelecekteki savaş çoktan bitti. Büyük ölçekli stratejik harekete geçin ve makine ile insan arasındaki mücadeleye tekrar katılın. Altyapınızı oluşturun, düşmanlarına saldırın ve oyuncunuz için klanınızın zafer yolunu açın.

İndir

müşteri hizmetleri