Şimdi yükleniyor

Bu Haftanın iOS Uygulamaları

Bu Haftanın iOS Uygulamaları

Bu Haftanın iOS Uygulamaları

Son Güncelleme tarihi 26 Şubat 2018 by Esrin Akkaya

teknik destek

iOS dünyasına her hafta birbirinden farklı uygulamaların dahil olduğunu ve bazı uygulamaların ön plana çıkmayı başarabildiğini görüyoruz. Bu haftanın iOS uygulamalarını yazımızda sizlerle paylaşacağız. Haftanın iOS Uygulamaları sizlerle.

Text Grabber 6

Text Grabber basılı olan metinleri hızlı ve kolay bir şekilde dijital hale getirmektedir. Uygulama bunun yanı sıra QR kodları okuma özelliğine de sahiptir. Ek olarak uygulama üzerinden tanımladığını sonuçlara arama ve yazma imkanına sahip olduğunuz gibi uygulamada yer alan 100 farklı dile çevirme gibi özellikleri de kullanabilirsiniz.

Typic

Eğer kullandığınız fotoğraflara metin eklemekten hoşlanıyorsanız Typic uygulaması bunu saniyeler içerisinde gerçekleştirme imkanını sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda kullandığınız sosyal medya uygulamaları için gönderi tasarımlarınızı yapabilir, poster tasarlayabilir veya kartvizit ile el ilanı tasarımı yapabilirsiniz. Uygulamanın tasarım konusunda farklı profesyonel imkanlar sunduğunu görüyoruz.

Plotaverse

Sosyal ağ uygulaması olan Plotaverse, fotoğraflara hayat veren görüntü animasyonlarını oluşturabiliyorken oldukça başarılı olan bir uygulama olduğunu gösteriyor. Tekrar eden GOF, video ya da animasyonlu PNG oluşturma imkanınız yer almaktadır. Uygulama bu evrede gerekli olan bütün araçları sizlere sunuyor.

Photos Companion

Photos Companion uygulaması Microsoft tarafından sunula uygulamaların arasında yer almaktadır. Uygulama akıllı telefonunuzda yer alan medyalarınızı Windows 10 bilgisayarlarınıza kolay bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır.

Photo Vault

Kendinize özel fotoğraflarınız varsa ve bazı fotoğraflarınızın özel ve gizli kalmasını istiyorsanız bu evrede Photo Vault uygulaması imdadınıza yetişmektedir. Bu uygulamanın sayesinde özel fotoğraflarınızı şifrelemeniz son derece kolay olmaktadır.

teknik destek