Şimdi yükleniyor

Bu Tweak ile iOS 10 Kilit Ekranı’nı macOS Giriş Ekranı’na Dönüştürebilirsiniz

Fuji Tweak

Bu Tweak ile iOS 10 Kilit Ekranı’nı macOS Giriş Ekranı’na Dönüştürebilirsiniz

Bazı insanlar için artık iOS sıkıcı hale gelmeye başladı ve neyseki bu noktada geniş kişiselleştirme yeteneklerine sahip Jailbreak tweakleri imdada yetişiyor. Fuji adı verilen bir Jailbreak Tweak’i ile iOS deneyiminizi gerçek anlamda değiştirmeye hazırlanın.

Fuji tam olarak, iOS 10 Kilit Ekranı’nı macOS Sierra Giriş Ekranı’na dönüştürüyor. iOS’ta alışılmışın dışında, farklı bir kişiselleştirme deneyimi isteyenler için Fuji’nin eşsizliğini ortaya çıkmış oluyor. Fuji gerçek anlamda, mevcut iOS 10 Kilit Ekranı’nı götürüp yerine eğer ki bir Mac kullanıcısıysanız ve Mac’inizde macOS Sierra yüklü ise, yakınen bildiğiniz Mac’inizin giriş ekranını getiriyor.

teknik destek

Fuji, LockHTML4 paketi ile birlikte kullanılan HTML tarafından desteklenen bir temadır. Tweak ile herhangi bir fotoğrafı Kilit Ekranı’na konumlandırabilirsiniz. Üstelik sadece Kamera Rulo’nuzdaki fotoğrafları değil aynı zamanda herhangi bir internet adresini kullanarak da JPG veya PNG formatındaki görüntüleri direkt olarak kilit ekranı fotoğrafı olarak kullanmanız mümkün.

Aynı zamanda Fuji, kullanıcının isteğine bağlı olarak tanımladığı bir profil adını Kilit Ekranı’nda göstererek tam olarak macOS Sierra giriş ekranını taklit ediyor. Ayrıca tweakin sahip olduğu bir diğer önemli özellik ise bildirimleri koyu bir moda dönüştürebiliyor olması. Bu moda benzer bir modu (Dark Mode – Karanlık Mod), Apple’ın bu yıl iOS 10.3 ile piyasaya sürmesi bekleniyordu ancak artık iOS 11 ile gelmesi bekleniyor.

Tweak’i kullanmak istiyorsanız aşağıdaki Repo adresini Cydia’ya eklemeniz yeterli. Ayrıca tweak için 1,29 dolar ödemeniz gerektiğini de belirtelim.

http://emilavara.yourepo.com/

teknik destek