İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bu Usb Bellek ile iPhone ve iPad’i Kolayca Yedekleyin

Farkında olmadan cebimizdeki iPhone’lar sayısız uygulamaya, fotoğraf, müzik ve belgelere ev sahipliği yapar hale geliyor. Bu sebeple iPhone aslında bizim için değerli bir kaynak. Peki iPhone’da kalan boş alan tükendiğinde ne yapacağız?

teknik destek

Ekranda saklama alanı tükenmek üzere yazısını görmek ve bu alanı arttırmak için bir şeyleri silmeye çalışmak gerçekten sinir bozucu. Herşeyi sürekli bilgisayarınıza aktarmak can sıkıcı bir durum. iKlips DUO isimli usb bellek bu durumlarda imdadınıza yetişiyor. 32GB depolama alanına sahip olan iKlips DUO ile iPhone’daki verilerinizi kolayca yedeklenebilirsiniz. iKlips DUO ile aynı zamanda iPhone’lar arasında veri aktarımı da yapmak mümkün.

Ürün bütün iOS cihazlarda çalışıyor. iKlips DUO’yu anahtarlık halkası sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. Özellikle 16GB lık iPhone sahipleri için kapasiteyi yaklaşık 45GB’a kadar çıkarmak mümkün. Bu sayede artık hafızada yer olmadığı için çok değerli anları kaçırmayacaksınız.

iKlips Duo’nun fiyatı 89$.Fakat şu anda %20 indirimle 71$ a satın alabilirsiniz. Satın almak aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

müşteri hizmetleri