İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bu Yıl Apple Watch 2 Tanıtılmayabilir

Apple akıllı saati Apple Watch 2 için çalışmalar yaptığı bilinen bir gerçek. Ancak ikinci nesil Apple Watch’ın ne zaman görücüye çıkacağı tam bir muamma.

teknik destek

Apple, Apple Watch için beklemediği ilgiyi gördü ve akıllı saat sektöründe kısa sürede ikinci sıraya oturdu. Bu hali hazırda uzun zamandır sektörde olan Samsung ve LG’nin ilk beşte yer almıyor olması ile büyük bir başarı olarak görülebilir. Yine de gözler yeni Apple Watch için yıllık yenileme adına Apple’ın üzerinde.

Apple akıllı saatine gösterilen ilgiyi büyük bir başarı olarak görse de yenileme veya yeni nesil üretimi için henüz tatmin olmamış gibi duruyor. Çünkü kullanıcılarının akıllı saatleri henüz tam olarak benimsemediği açık.

Kimi kaynaklar Apple Watch 2’nin 2016 yılının ikinci çeyreğinden sonra kesin olarak, FaceTime gibi eklemeler ve diğer yükseltmelerle tanıtılacağını iddia ediyorlar. Yine de Apple’ın kararsız olduğu böyle bir adım atılmayacağı artık benimsenmiş bir gerçek. Özellikle Mart etkinliğinde böyle bir adım atılmazsa bu yıl Apple Watch 2’nin tanıtılmayacağı kesinleşmiş denilebilir.

Bakalım Apple Watch 2 ne zaman ve hangi şartlarda tanıtılacak. Konuyla ilgili gelişmeleri takip etmeye ve detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri