Büyük Açılış Öncesi Apple Park için Yeni Drone Videosu Yayınlandı!

Apple Park

Apple’ın yeni kampüsünün resmi açılışının yapılacağı Nisan ayına girmemize sayılı günler kala, drone kameramanı Matthew Roberts bugün, Apple Park‘ın büyük açılışından önceki en güncel inşaat işlerindeki ilerleyişi gösteren yeni bir drone videosunu YouTube’da paylaştı.

teknik destek <

Videoda, ana binaya daha fazla güneş panelinin kurulması ve güneş paneli kurulumunun tamamlanması için hazırlıkların yapıldığı görülüyor. Çalışmaların büyük açılış öncesinde ve sonrasında da devam edeceği biliniyor.

Merkez binanın çevresinde, Tantau Avenue garajının tamamlanma aşamasına geldiği görülürken Ar-Ge binasının büro masaları ise drone kamerasına yakalanmış. “Steve Jobs Tiyatrosu” gibi diğer binaların ve kullanım alanlarının tamamlanmaktan uzak olduğu videoda görülürken ve bu yılın sonuna kadar inşaatlarının tamamlanması beklenmiyor.

Roberts’ın drone videosunda ayrıca Apple Park’ın ana binasının içindeki orta bahçesine yapılacak olan gölet için de hazırlıkların sürdüğü ve peyzaj işlerindeki ilerleyişin Nisan’daki büyük açılış öncesinde hız kazandığı görülüyor. Ana binadan giriş atriyumuna kadar olan merdivenler ise tamamlanmış.

Eski Apple CEO’su Steve Jobs, 2011’de “Apple Campus 2” fikrini ortaya atmış ve Apple Campus 2 için çalışmalara 2013 yılında başlanmıştı. Bu yıl Şubat ayında Apple, resmi olarak yeni kampüsünün Apple Park olarak adlandırılacağını ve Nisan ayında yeni kampüse taşınmaya başlanacağını duyurmuştu.

müşteri hizmetleri