İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cam Tasarım iPhone 8 Konsepti Yayınlandı

Eğer iPhone 6s’ten farklı bir tasarıma sahip iPhone beklentiniz varsa iPhone 7 sizin beklentinizi karşılamayacak. Ama farkı bir iPhone istiyorsanız iPhone 8’i bekleyebilirsiniz.

Daha önce haberini yaptığımız gibi iPhone 8 için yada 2017 yılında çıkacak iPhone için cam tasarım beklentisi var. Bu beklenti konseptlere de yansıdı. Yeni yayınlanan iPhone 8 konsepti tamamen cam tasarıma sahip.

[irp posts=”9726″ name=”2017 Yılında Tamamen Cam Tasarım iPhone Geliyor”]

Cam tasarım, kablosuz şarj, stereo hoparlörler, ve daha fazlası aşağıda yer alan iPhone 8 konsept videosunda yer alıyor. Tasarımda kavisli cam ile alimünyum çerçeve kusursuz şekilde birleştirilmiş.

Konspette kullanılan cam, safirden yapılmış bir cam. iPhone 7’de beklendiği gibi iPhone 8′ konseptinde kulaklık girişi bulunamamakta. Bunun yerine stereo hoparlör yer alıyor. Apple’ın yarışta geç kaldı diyebileceğimiz bir özellik olan kablosuz şarj da iPhone 8 de yer alıyor. Tasarım iPhone 6s’e göre yaklaşık %30 daha ince.

iPhone 7 tanıtımına çok az bir süre kala böyle bir tasarımın gelmesi bazı insanların iPhone 8’i beklemelerine sebep olabilir. Fakat ne olursa olsun bu bir konsept. Bu sebeple beklentileri çok yüksek tutmamak gerek.