Çarpıcı iPhone 8 Konsept Tasarımı!

iphone-8-konsept

Henüz iPhone 8’in tanıtılmasına analistlere göre bir yıl, standart Apple yol haritasına göre ise iki yıl var ancak tasarımcılar boş durmuyorlar. Şimdiden en güncel iPhone 8 sızıntılarını baz alarak bazı konsept tasarımları servis etmeye başlamış durumdalar.

teknik destek

Aslında böylesi ilk defa yaşanıyor diyebiliriz. Normalde Apple’ın normal serisinden bir yıl sonra “S” serisini tanıtırdı. Ancak iPhone 7 ile beklentileri tam olarak karşılayamayan şirketin bu adımı iPhone’un 10. yılına hazırlık olarak yorumlanıyor.

Güvenilir Apple analistlerinin beklentisi 2017 yılında iPhone 8’in geleceği yönünde. iPhone 8 ile öne çıkan birtakım özellikler de söz konusu. Nedir bunlar derseniz, hemen cevaplayalım;

  • AMOLED ekran. Şu anda iPhone’larda LCD kullanılıyor. Apple’ın iPhone 8 ile AMOLED’e geçiş yapması bekleniyor. Ekranın uçtan uca kavisli olması söz konusu.
  • Ekrana yerleşik, sanal Touch ID ve ana ekran düğmesi. Olabilir mi? Olabilir…

Elbetteki daha pek çok donanımsal geliştirme söz konusu olacaktır ama iPhone 8 için öne çıkan detaylar bunlardan ibaret. Özellikle ikonik ana ekran düğmesinin kaldırılıp sanallaştırılacak olması sansasyonel bir adım olacak gibi duruyor.

ConceptsiPhone YouTube kanalı tarafından tüm bu güvenilir Apple analistleri tarafından dillendirilen detaylar dikkate alınmış ve buna göre bir konsept iPhone 8 ortaya konulmuş. Nasıl mı sorunun cevabı aşağıdaki videoda. İşte o video;

müşteri hizmetleri