Cellular nedir?

Cellular nedir?

Cellular ne demek?” özellikle iPad almayı düşünen kişiler tarafından sıkça sorulan bir sorudur. iPad alırken ilk olarak renk tercihini yapıyorsunuz, sonra depolama seçeneğini seçiyorsunuz ve sizden görseldeki tercihi yapmanızı istiyor.

teknik destek <

Cellular nedir?

Sadece Wi-Fi bağlantısı isterseniz 1.899 TL, Wi-Fi + Cellular isterseniz 2649 TL ödemeniz gerekecek. Bu özellik için fazladan %40 ödeme yapmanız gerekiyor. Ciddi bir fiyat artışı söz konusu, bu özellik işinize yaramayacaksa fazladan ödeme yapmanıza gerek yok.

Cellular nedir?

Cellular, hücresel demektir. Akıllı telefonlarda kullandığımız operatörlerin kullanıcılara sunduğu bağlantıya hücresel adı verilir. Cellular özelliği bulunan bir iPad satın alırsanız, operatörünüzden aldığınız hattı iPad’e takabilir ve internet bağlantısını buradan sağlayabilirsiniz. Jailbreak sayesinde Cellular iPad ile telefon görüşmesi yapmanız da mümkün oluyor.

Ancak telefonunuzun internetini tabletinizde kullanmak için Cellular olmasına gerek yok, telefonunuz üzerinden kişisel erişim noktası oluşturarak iPad’inizle telefonunuzun internet bağlantısını kullanabilirsiniz. Yalnızca tabletten internete girmek için Cellular tercih edecekseniz pek gerekli olmadığını söyleyebiliriz.

müşteri hizmetleri