Çentikli iPad Pro, Haziran’da Tanıtılabilir!

Çentikli iPad Pro, Haziran’da Tanıtılabilir!

Rosenblatt Securities analisti Jun Zhang, Apple’ın Face ID ve çentikli bir iPad Pro’yu 2018 yılının Haziran ayında tanıtılacağını söyledi.

teknik destek <

Eğer bu haber doğruysa Apple’ın yeni model iPad Pro’su 4 ile 8 Haziran’da San Jose’deki McEnery Convention Center’da daüzenlenecek olan Worldwide Developers Conference’da tanıtılacak. Apple aynı şekilde iPad Pro’yu geçtiğimiz yıl bu tarihte tanıtmıştı.

Zhan, yeni iPad Pro‘nun iPhone X‘le uyumlu ve çok ince çerçeveler ile ana ekran tuşunun olacağını iddia ediyor. Elden geçen tasarım hakkında 10.5 ve 12.9 inç iPad Pro’lar tanıtılacak.

Apple’ın Face ID özellikli iPad Pro modelini tüketicilere sunma planı daha önce KGI securities analisti olan Ming-Chi Kuo tarafından belirtilmişti. Bloomverg’in Mark Gurman’ı daha fazla belirgin olan Face ID’li iPad Pro modelini Haziran ayında kesin tanıtılacağını söylüyor.

Çentikli iPad Pro, Haziran’da Tanıtılabilir!

10,5 inçlik iPad Pro ve ikinci nesil 12,9 inçlik iPad Pro, geçtiğimiz yıl Haziran ayında kullanıcılara sunuldu. Bu bakımdan yeni modelinde Haziran ayında geleceği düşünülüyor.

Yeni iPad Pro modelleri OLED ekranlarla gelmek yerine daha ekonomik fiyatlı LCD paneller ile gelecek. Tabletlerde TrueDepth sensörleri olacak ve inçe çerçevelere sahip olacak.

Fiyat konusunda pek fazla bilgi bulunmayan çentikli tablerin 649 ve 799 dolardan başlayacağı düşünülüyor.

müşteri hizmetleri