İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çift Objektifli Kamera ile ‘iPhone 7 Pro’ mu Geliyor

My Drivers, IT sektörünü ele alan bir Çinli internet sitesi ve Apple’ın bir sonraki iPhone modeli olacak olan iPhone 7 için bazı iddialar ile gündeme gelmiş durumda. Sitede yayınlanan rapora göre Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘la birlikte bir tane de üst seviye kullanıcıya odaklı, çift objektifli kamerası ile iPhone 7 Pro adında bir cihazın tanıtılacağı belirtiliyor.

teknik destek

Apple’ın ürün isimlendirme şeması şu an oldukça toplu bir şekilde gidiyor ve tıpkı Mac’lerde olduğu gibi MacBook Air, MacBook Pro gibi iPad Air, iPad Pro isimlendirmesi mevcut. Söylentilere göre Apple şu an için yeni 4 inç iPhone modeli, iPhone SE üzerine çalışıyor ve çok yakında Mart ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan etkinlik ile yeni iPhone modeli görücüye çıkacak.

Bu sonbaharda, muhtemelen Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’la birlikte Apple’ın yeni bir iPhone modelini de getirip getirmeyeceğini şimdiden tahmin etmek güç ancak iPhone 7 Pro gibi bir isimlendirmeye sahip cihazın gündeme gelmesi çokta hayali değil gibi duruyor.

Siteye göre, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın yanında ayırt edilebilmesi adına sadece adının iPhone 7 Pro olması yeterli olmayacak. Apple bazı özel yetenekleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a karşın bu cihazında kullanacak. Başta çift objektifli kamera olmak üzere iPhone 7 Pro üzerinde bazı münhasır özellikler yer alacak.

Bunun sadece iddiadan ibaret olduğunu ve bu tip söylentilere doğrudan itibar edilmemesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

müşteri hizmetleri