Şimdi yükleniyor

Çift SIM Kartlı iPhone Geliyor!

çiftsim

Çift SIM Kartlı iPhone Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 28 Nisan 2018 by Ali Mert Demir

teknik destek

Çift SIM Kartlı iPhone Geliyor!

Bir sonraki tanıtımlarında daha güzel ve daha ucuz fiyatlarla karşımıza gelecek olan Apple, bu sefer de çift SIM destekli ürünlerini tanıtmayı hedefliyor. Üstelik iPhone X gibi bir cihaz 5.8 inç ekranla kalmışken, yeni tanıtılacak cihazların ekran boyutları en az 6.1 inç boyutunda olacak.

Çift SIM Cihazların Fiyatları Belli Oldu

Apple, ilerleyen haftalarda mutlaka çift SIM özelliğine sahip olan telefonlarını tanıtacak ve duyuracaktır. Bu tanıtımdan hemen önce gelen bilgilere göre cihazlarda OLED ekran değil, sadece LCD ekran kullanılacak. Ayrıca tek SIM özellikli modeller 550 Dolar gibi bir fiyata alıcısını beklerken, çift SIM özelliğine sahip olan cihazlar ise 650 – 750 Dolar aralığında alıcısını bekleyecek.

çiftsim1 Çift SIM Kartlı iPhone Geliyor!

iPhone X PLUS Çift SIM Olarak Gelebilir

Bildiğimiz gibi iPhone X modelinden sonra çıkmaya hazırlanan X Plus modelini uzun zamandır bekliyorduk. Yeni çift SIM özellikli telefonlar da 6.1 inç boyuttan daha büyük olacağı için akıllara hemen iPhone X Plus modeli yansıdı. Çift SIM olarak tanıtılacak 2 modelden birisi büyük ihtimalle iPhone X Plus modeli olacak. Bunun haricinde diğer modelde ise X Plus gibi OLED ekran değil, normal telefonlar gibi LCD ekran kullanılmış olacak.

İlerleyen haftalarda Apple’ın bu durumla ilgili çalışmalarını bilgi edinmeye çalışacağız. Büyük ihtimalle firma, yeni cihazlarını WWDC 2018 etkinliğinde tanıtacak.

 

teknik destek