Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın ses kaydı paylaştı

ciftlikbank-1

Ülkemizde 70 bini aşan kişiyi dolandırmasıyla suçlanan Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın kısa süre önce bir ses kaydı yayınladı. 

teknik destek <

Türkiye’de binlerce kişiyi dolandırıp Uruguay’a 500 milyondan fazla bir parayla kaçan CEO Mehmet Aydın, Çiftlik Bank üyeleri için bir mesaj gönderdi. Üyelerine bu sesli mesaj ile geçmiş olsun diyen CEO, hapse girmemek için Uruguay’a kaçtığını ve birçok yalan haberin olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz akşam saatlerinde sosyal medya bir anda Mehmet Aydın’ın ses kaydıyla yankılandı. Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, mağdurlara seslenerek tüm zararın kendisinin ve ekibinin gördüğünü, üyelerin hiçbir şekilde zarara uğramadığını dile getirdi ve bu zararların 2 ile 3 yıl da olsa ödeneceğini söyledi.

Bu zararları ise Bitcoin madencilik şirketiyle karşılayacağını söyleyen Mehmet Aydın’ın ses kaydını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Mehmet Aydın’ın Olduğu İddia Edilen Ses Kaydı

 

Siz bu ses kaydından sonra ne düşündünüz?

müşteri hizmetleri

4 Comments

  1. Karısı harbi yalancıya benziyor yaşı genç yanındakiler çarpmış da olabilir bilmiyorum bana samimi geldi lakin ordaki parayla milletin hakkını yinede olsun birazını ödeyebilir

Comments are closed.