Şimdi yükleniyor

ColorFlow 3 ile Kilit Ekranı’nda Şu An Çalınan Ekranını Renklendirin

ColorFlow-3-Tweak

ColorFlow 3 ile Kilit Ekranı’nda Şu An Çalınan Ekranını Renklendirin

Son Güncelleme tarihi 1 Mart 2017 by Müşteri hizmetleri

David Goldman tarafından ColorFlow 3 olarak adlandırılan bu tweak, albüm resminin baskın rengini kullanarak Kilit Ekranı’ndaki şu an çalınan ekranını renklendiriyor. Jailbreak tweaki bu hafta itibariyle Cydia’da yerini aldı.

teknik destek

Tweak, iPhone’undan müzik dinlemeyi seven herkes için hoş bir dokunuş sunuyor; Kilit Ekranı’nda şu an çalınan ekranını renklendirmek için albüm resminin renklerini kullanıyor. Bu şekilde müzik dinlerken Kilit Ekranı’nızın görünümü daha iyi hale gelmiş oluyor.

ColorFlow-3 ColorFlow 3 ile Kilit Ekranı'nda Şu An Çalınan Ekranını Renklendirin

Yukarıda gösterilen tweak sadece arka planı değil, ayrıca metin ve Durum Çubuğu simgeleri de dahil olmak üzere arabirimdeki renklerle eşleşen en küçük ayrıntıları bile değiştiriyor.

Ayrıca, ColorFlow 3’ün renk değiştirme özelliğinin sadece Kilit Ekranı’na özgü olmadığını belirtelim. Tweak Müzik uygulamasının kendisinde de kullanılabilir.

Eğer iPhone’unuzda veya iPad’inizde bulunan yerleşik müzik uygulamasını kullanmıyorsanız ColorFlow 3, Spotify’lada uyumludur.

ColorFlow-Spotify ColorFlow 3 ile Kilit Ekranı'nda Şu An Çalınan Ekranını Renklendirin

Ne yazık ki, diğer üçüncü parti müzik uygulamaları için tweak şu anda hiçbir destek sunmuyor. Bu nedenle tweaki Apple Music veya Spotify ile kullanabilirsiniz.

ColorFlow 3, Ayarlar uygulamasına, tweak ile uyumlu uygulamaların yanı sıra Kilit Ekranı’nda değişiklikler yapabileceğiniz bir tercih bölmesini de beraberinde getiriyor.

ColorFlow 3’le ilgileniyorsanız, Cydia’nın BigBoss reposundan şu an 1,99 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. ColorFlow’un önceki herhangi bir sürümüne sahipseniz, 0,99 dolarlık indirimli bir yükseltme fiyatı karşılığında son sürümü satın alabilirsiniz.

Son olarak, ColorFlow 3, Jailbreakli iOS 10 cihazları için özel olarak geliştirildiğini, başka bir iOS sürümünü çalıştıran iPhone’unuz varsa ColorFlow 2 gibi eski bir tweak sürümünü kullanmanız gerekmektedir.

teknik destek