Crytek Warface Oyununa Güncelleme Getirdi

Crytek Warface Oyununa Güncelleme Getirdi

Crytek’in sunduğu %100 Türkçe olan ve ücretsiz online FPS oyunu Warface’e uzun süredir beklenen güncelleme geldi. Crytek Warface Oyununa Güncelleme Getirdi. Şirket yaptığı açıklamada bu güncellemenin uzun süredir beklenen “Çernobil Operasyonu” yayımlamak üzere olduğunun duyurusunu yaptı.

teknik destek

Crytek’in ücretsiz bir şekilde sunduğu FPS oyunu olan Warface, Çernobil Operasyonu güncellemesini Şubat ayı içerisinde getireceğini duyurdu. Crytek tarafından yapılan açıklamaya göre getirilen güncellemeyle beraber yapılan operasyona ek olarak farklı yeniliklerde geliyor. Oyuna gelecek olan yeniliklere baktığımız yeni başarımlar, nükleer serisi kaplamaları ve Şövalye adlı 89’ncu seviyede oyuna eklenecek. Warface’e gelen yeniliklere baktığımız aman 2018 yılı içerisinde yepyeni oyun modları oyuncuları bekliyor. Bu oyun modlarıyla beraber operasyonlara hızlı bir şekilde giriş yapılması bekleniyor. Oyun aynı zamanda bu sene içerisinde bütün oyunculara bu yeniliklerden daha fazlasını sunmak için hazırlanıyor.

Warface Nasıl Bir Oyundur?

Warface oyunu oyun teknolojilerinde önemli bir yere sahip olan Crytek tarafından geliştirilmiştir. Oyun oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulmuştur. Aynı zamanda çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu olma konumuna sahiptir. Oyunun Crytek tarafından geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olma unvanına sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Oyunun yayımlanma evresinde yine Crytek tarafından geliştirilmiş olan CryEngine 3 oyun motoru kullanılmaktadır. Oyuna güncellemeler yapmayı ihmal etmeyen Crytek, önümüzdeki günlerde daha fazla gelişen ve dikkat çeken oyunlar arasında sunmayı hedeflemektedir.

müşteri hizmetleri