Cuma Günü Başlayacak Olan iPhone 7 Satışları Öncesi Mağaza Önlerinde Şimdiden Kuyruklar Oluşmaya Başladı

iphone7

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın satışlarının kilit pazarlarda, başta ABD olmak üzere pek çok ülkede başlanmasına sayılı günler kala (ki 2 gün kalmış durumda) şimdiden uzun kuyruklar oluşmaya başlamış durumda.

teknik destek <

New York’ta 5th Avenue Apple Store’un önünde insanlar tek kişilik küçük çadırlar dahi kurmaya başlamışlar. Katlanır sandalye ve şemsiyelerle yerlerini alan insanlar için heyecan dorukta diyebiliriz.

iphone-7-kuyruklari

Apple’ın San Francisco’da yer alan, yeni Apple Union Square mağazası önünde de bir avuç insanın zaten hafta sonu başlayan iPhone 7 sırasında yerlerini almış durumdalar.

iphone-7-kuyruklari-2

Diğer pek çok Apple Store önünde de benzer kalabalıklar mevcut. Özellikle bugün ve yarından itibaren kalabalıkların daha da artması bekleniyor. Apple iPhone 7 lansmanında ön siparişlerin 9 Eylül’de başlayacağını ve 16 Eylül’de bu ön siparişlerinin teslimatına başlanacağını ve normal satışlarında bu tarihte başlayacağını duyurmuştu. Taşıyıcılar raporuna göre ön sipariş rekoru kırmaya hazırlandığı iddia edilen Apple’ın şimdiden iPhone 7 için beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz ki Apple kullanıcıları zaten bu tip benzer bekleyişlere alışkınlar 🙂

müşteri hizmetleri