Cuma Günü Başlayacak Olan iPhone 7 Satışları Öncesi Mağaza Önlerinde Şimdiden Kuyruklar Oluşmaya Başladı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın satışlarının kilit pazarlarda, başta ABD olmak üzere pek çok ülkede başlanmasına sayılı günler kala (ki 2 gün kalmış durumda) şimdiden uzun kuyruklar oluşmaya başlamış durumda.

müşteri hizmetleri

New York’ta 5th Avenue Apple Store’un önünde insanlar tek kişilik küçük çadırlar dahi kurmaya başlamışlar. Katlanır sandalye ve şemsiyelerle yerlerini alan insanlar için heyecan dorukta diyebiliriz.

iphone-7-kuyruklari

Apple’ın San Francisco’da yer alan, yeni Apple Union Square mağazası önünde de bir avuç insanın zaten hafta sonu başlayan iPhone 7 sırasında yerlerini almış durumdalar.

iphone-7-kuyruklari-2

Diğer pek çok Apple Store önünde de benzer kalabalıklar mevcut. Özellikle bugün ve yarından itibaren kalabalıkların daha da artması bekleniyor. Apple iPhone 7 lansmanında ön siparişlerin 9 Eylül’de başlayacağını ve 16 Eylül’de bu ön siparişlerinin teslimatına başlanacağını ve normal satışlarında bu tarihte başlayacağını duyurmuştu. Taşıyıcılar raporuna göre ön sipariş rekoru kırmaya hazırlandığı iddia edilen Apple’ın şimdiden iPhone 7 için beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz ki Apple kullanıcıları zaten bu tip benzer bekleyişlere alışkınlar 🙂

müşteri hizmetleri