İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cumali Ceber 2’nin çıkış tarihi açıklandı

Vine uygulamasıyla ününe ün katan ve YouTube geçiş yaparak, sosyal medya üzerinde tanınmayı başaran Halil Söyletmez, geçtiğimiz yıl ‘Cumali Ceber‘ adlı filmi beyaz perdeye taşımış ve aradan 1 yıl geçmeden Cumali Ceber 2’nin vizyon tarihini duyurdu.

teknik destek

YouTube fenomenlerinin artık bizleri şaşırtmadığı bir gerçek. Her fenomen artık sinemaya yöneliyor. Özellikle ülkemizde Recep İvedik tarzlı sinema filmleri halkımız tarafından çok fazla beğeni almayı başarıyor. Halil Söyletmez’de bu durumun farkında olup kendisini Cumali Ceber adında bir film ile göstermiş oldu. Film iç gün içerisinde 128 binden fazla kişi tarafından izlenmiş olup, çok büyük bir rakam olmadığı bir gerçek. Toplam izlenme sayısı ise 461 394 kişi tarafından açıklandı. Toplam hasılatın ise 5 milyon 44 bin TL olduğu öğrenildi.

Cumali Ceber’den 1 yıl geçmemesine rağmen Halil Söyletmez, filmin devamı olacak Cumali Ceber 2 için yeni bir tweet attı. Bu yeni tweet ile Cumali Ceber 2’nin çıkış tarihi 8 Haziran olarak belirtildi. Aradan bir yıl bile geçmeden yeni bir senaryonun nasıl hazırlandığı ise merak konusu.

müşteri hizmetleri

14 Yorum

  1. Emre Emre 20 Mart 2018

    İleri seviye teknolojik haberler ve IQ seviyesi düşük film haberleri enteresan bir ironi…

  2. Timothy Timothy 20 Mart 2018

    Şakaysa komik ciddiyse hiç değil.

Yorumlar kapatıldı.