Cydia 1.1.28 Güncellemesi Yayınlandı! Artık Tweak Satın Alabilirsiniz

iOS 10’un pek çok farklı sürümü için Jailbreak kullanılabilir ama Cydia’da herhangi bir tweak satın almak mümkün değildi. Bu genellikle, Jailbreak’in yeni olması ile alakalı bir durum. Uyumsuz tweaklerin satın alınması durumunda sorunların yaşanabilir ve bu şekilde önlem alınıyor diyebiliriz.

müşteri hizmetleri

Neyse ki, artık Cydia 1.1.28 sürümü kullanılabilir durumda ve bugün itibariyle tweak satın almak mümkün. Yani artık herhangi bir kısıtlama olmadan Cydia üzerinden favori tweaklerinizi satın alabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, Cydia bu sürümü ile tam olarak iOS 10 desteğini de almış durumda. Cydia’nızı güncellemek isterseniz Değişiklikler sekmesine giderek, yayınlanan bu güncellemeyi bulabilirsiniz. Eğer ki iOS 10 sürümüne geçiş yapmadıysanız sorunlarla karşılaşmamanız için satın alımların devre dışı olması muhtemel.

Biz, iOS 10 Jailbreak kullanıcılarının bu Cydia sürümüne güncelleme yapmalarını öneriyoruz.

müşteri hizmetleri

“Cydia 1.1.28 Güncellemesi Yayınlandı! Artık Tweak Satın Alabilirsiniz” üzerine 20 yorum

  1. 10.2 yalu jailbreak kullanıyordum.çoğu tweak çalışmadığından cydia ya girdim ve KURULU OLAN BÖLÜMÜNDEN ne var ne yoksa sildim.ve cydia uygulaması komple silindi.tekrar yalu102 yolunu denedim cydia bi türlü gelmedi.tüm ayarları sıfırla deyip telefonu sıfırladıktan sonra yine denedim olmadı.
    TEKRAR CYDİA YI NASIL GETİREBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ???

Yorumlar kapalı.