İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cydia Tweak’leri – iOS 11.3.1 Electra Jailbreak

Electra tarafından son sürümün paylaşılmasıyla iOS 11.2 – iOS 11.3.1 işletim sistemleri ile çalışan bütün 64 bit iPad, iPhone ve iPod touch modellerine Jailbreak yapılabiliyor. Günümüzün en başarılı Jailbreak araçlarından birinin paylaşılmasının sonrasında Cydia uyumu bulunan tweak’leri de paylaşmamız gerekiyor.

Bildiğiniz gibi jailbreak sürümünü paylaşan CoolStar ekibi, Electra 1131’i Project Repo-unclutter aracı olarak isimlendiriyor. Cihazdaki yazılımın Jailbreak sürümüyle uyumsuz olan ve varsayılan olarak depolama alanında duran Cydia içindeki paket ve araçların görünürlüğünü kısıtlayan bir veritabanının olduğunu gösteriyor.

Elle tutulur sayıda tweak yeni Jailbreak için destek sunuyor ancak sunmayanların sayısı da bir hayli fazla. Tweak geliştiricileri, Electra iOS 11.3.1 Jailbreak için tweakleri zamanla güncelleyecekler. Ancak kullanıcıların kafalarının karışmaması için Electra ekibi uyumlu tweaklerin listesini paylaştı. Bu liste üzerinden neleri kullanabileceğinizi anlayabiliyorsunuz.

Ekip tarafından listelenen tweaklerin dışındaki tweakleri kullanmayarak, Jailbreak aracına zarar vermenin önüne geçebilirsiniz. Problemsiz bir Jailbreak aracı kullanabilmek için doğru kararlar alıp, doğru kaynaklardan beslenmelisiniz.

iOS 11.3.1 Jailbreak Cydia Uyumlu Tweakler

Ekip tarafından paylaşılan liste bu şekilde;

Cydia Tweak’leri - iOS 11.3.1 Electra Jailbreak

Bir yorum

  1. cem cem 10 Temmuz 2018

    Jailbreak te bitti ya çok kötü oldu :S

Yorumlar kapatıldı.