İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dört Hoparlörü ve Smart Connector’ü ile 9.7 inç iPad Pro Tekrar Ortaya Çıktı

Apple’ın bu ay içerisinde düzenleyeceği özel Mart etkinliğinde sahneye yeni 9.7 inç iPad Pro‘yla mı yoksa iPad Air 3’le mi çıkacağı tartışılırken ortaya tüm detayları dikkate alınarak hazırlanmış yeni 9.7 inç iPad Pro kılıfı ortaya çıktı.

teknik destek

Cihazın genel olarak iPad Pro benzeri bir yapıda olduğunu ve onun küçük bir hali gib durduğunu belirtelim. Steve Hemmerstoffer tarafından ulaşılan ve paylaşılan bu görüntülerin benzeri daha önce de benzer bir şekilde paylaşılmıştı. Ses tuşları, Smart Connector, dört hoparlör, kamera, led flaş, 3.5 mm kulaklık girişi, standart şarj girişi ve kilit tuşu kılıfa bakıldığı zaman net bir şekilde görülüyor.

9-7-inc-iPad-Pro

Hemen hemen 12.9 inç iPad Pro‘nun minyatürü olan yeni 9.7 inç iPad Pro’nun A9X işlemci, 4K ekran ve 4 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Yeni iPad modelinin 21 Mart’ta yine yeni 4 inç iPhone SE ile tanıtılması bekleniyor. Kimi söylentiler iPad Air 3 olarak tanıtılacağını belirtseler de Apple’dan aslen beklenti iPad Air serisini bitirmesi veya 9.7 inç iPad Pro’yu tanıtması yönünde.

müşteri hizmetleri