Dünya Genelinde iPhone 7 ve Apple Watch Series 2 Satışları Başladı

img_0436

Dünya genelinde iPhone 7, iPhone 7 Plus ve Apple Watch Series 2 satışları perakende mağazalarında resmen başladı. Bu sabah Apple CEO’su Tim Cook, dünya genelinde yeni cihaz satın alan müşterilerin heyecanını tasvir eden resimlerin olduğu kısa bir blog yazısını Twitter’dan paylaştı.

Bu yazıda özellikle İspanya (Passeig de Gracia) Hong Kong, Tokyo, ve Avustralya’da Sydney’den görüntüler yer almakta. Zaman dilimi farkları sayesinde Türkiye saati ile 00.30 civarında Yeni Zelanda’da iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satın alan müşteriler cihazlarının görsellerini sosyal medyada paylaşmaya başladılar. Sydney’de Jet Black (simsiyah) iPhone 7 Plus satın alan bir grup öğrencinin sevinçleri de objektiflere yansıdı.

img_0437

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’a olan ilgi Apple’ın giyilebilir teknoloji ürünü Apple Watch Series 2’ye gösterilmiyor. Bunda teslimatların iki hafta kadar gecikeceğinin duyurulması da etkili oldu. Ekip olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Türkiye’de satışa günü merakla bekliyoruz. Konu ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

teknik destek
error: Çok sık deneme yapıyorsun !!