İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dünyanın En İnce ve En Sağlam, Şok Emicili iPhone Kılıfı

Günümüzde akıllı telefonlar için üretilen kılıflarda dahi yüksek teknolojiler kullanılmaya başlanmış durumda. Koruyucu kılıflarda kullanılan her detay bu yönü ile önem arz ediyor ki akıllı telefon kılıf üreticileri de gerek malzeme yapısı gerekse mühendislik olarak kullanıcıları şaşırtıyorlar.

Bugün sizlerle dünyanın en ince ve en sağlam iPhone kılıfını paylaşmak istiyorum: Mous iPhone Cases. Şu anda fonlama yani destek alma aşamasında olan Mous iPhone Cases’ı Mous ekibi tarafından İngiltere’de hayat buluyor. Şok emici özelliğe sahip olan Mous iPhone Cases’da kullanılan malzeme her yönü ile etkileyici.

mous-iphone-kilifi-sok-emici

Airo Shock adı verilen bu malzeme sayesinde iPhone’unuz nereden düşerse düşsün hatta duvara dahi fırlatılsın şoku emebiliyor ve bu ne telefonun ne de kılıfın hasar almasını önlüyor. Mous ekibi bu kılıfı üretirken yüzlerce hatta binlerce mevcut kılıfı test ettiklerini ve en başarılı dahi görülen koruyucu kılıfın herhangi bir şiddette telefonu korusa dahi dağıldığını söylüyorlar. Bu duruma özel olarak bu kılıflarında çalışma yaptıklarını belirtiyorlar. Yani Mous iPhone Cases sadece iPhone’unuzu korumuyor bir de kendisini koruyor diyebiliriz.

Mous iPhone Cases için yayınlanan tanıtıcı reklamda yaklaşık 14 metreden yere fırlatma, köprüden aşağı atma gibi bir dizi gösterimler yapılıyor ve gerek kılıf gerekse iPhone hiçbir darbe almadan tüm bu testleri başarıyla geçiyor.

ince-iphone-koruma-kilifi

Mous iPhone Cases’in en önemli özelliği yaklaşık 2 mm kalınlığında olması ve 42 gram gibi bir ağırlığa sahip olması.

mous-iphone-cases-turleri

Kevlar, Leather, Walnut, Bamboo, Black Marble, White Marble, Matte Grey olmak üzere toplamda 7 çeşit olan Mous iPhone Cases’in iPhone uyumluluğu ise aşağıdaki gibi;

  • iPhone 6/6 Plus
  • iPhone 6s/6s Plus
  • iPhone 7/7 Plus

Mous iPhone Cases’in, iPhone üzerindeki lightning girişi, hoparlör, 3.5 mm kulaklık jakı gibi detaylarla da en üst düzey uyumlu olduğunu belirtelim. Yani orjinal EarPods kulaklığı kullanmasanız dahi diğer pek çok iPhone kılıfında yaşadığınız jack giriş uyumsuzlukları gibi sorunlarla karşılaşmıyorsunuz.

iphone-koruma-kilifi

Ürün tanıtım videosu;

Mous iPhone Cases’in kılıf türüne göre başlangıç fiyatı 27 dolar olarak belirlenmiş. Buradan devam ederek satın alım yapabilirsiniz.

Flex Mount Add-On adı verilen bir parça ile de uyumlu olan Mous iPhone Cases ile, iPhone’unuzu her türlü platforma sabitleme şansınız var. Mesela aynanıza Flex Mount Add-On’u monte edebilir ve Mous iPhone Cases ile iPhone’unuzu bu aparata bağlayabilirsiniz. Tabiki Flex Mount Add-On’u daha sonra başka yere monte edebilme şansınız var. Çünkü vakumlama mantığında çalışıyor. Bu aparatın fiyatı ise 19 dolar olarak belirlenmiş.