Dünyanın En İyi iPhone Kılıf Markasını Mercek Altına Aldık!

iPhone Kılıf

Apple, yıllardır tasarım noktasında ileriye giden akıllı telefonları ile dünyanın bir numaralı akıllı telefon üreticisi konumunda ancak iPhone’ların dayanıklılığı Apple için önemli bir odak noktası değil. Her yeni iPhone modeli ile daha da yakışıklı hale gelen cihazların, beklenmedik veya istenmeyen durumlara uyum sağlayabilmeleri adına dayanıklılıklarını arttırmak oldukça önemli. Bunun yolu ise, iPhone modeli ile uyumlu bir koruma kılıfını satın almaktan geçiyor.

teknik destek

Ringke: Dünyanın En İyi ve Lider Kılıf Markası

Kılıf pazarı son yıllarda büyük bir patlama yaşadı ancak hem iPhone’un zarif tasarımını bozmayacak hem de onu beklenen bir şekilde koruyabilecek bir kılıfı bulmak da bir o kadar zorlaştı. Tam da bu noktada, kılıflarının cihaz ile tam olarak bütünleşmesi konusunda ve malzeme kalitesi noktasında kendisini kanıtlamış, hem iPhone’un zarif tasarımını perdelemeyen hem de dayanıklılık noktasında hiçbir açık bırakmayan koruma kılıfı üreticisi olan Ringke‘yi mercek altına aldık.

Rignke, başta Apple cihazları olmak üzere, hemen hemen tüm akıllı telefon üreticilerinin cihazları için koruma kılıfları üreten, dünyanın en iyi ve lider kılıf markası konumunda. Malzeme kalitesi konusunda kesinlikle beklenenden fazlasını sunan Ringke, uygun fiyatlı kılıfları ile göz dolduruyor.

İncelememiz

Biz de bugün, seçiminizi kolaylaştıracak, kendi cihazlarımız üzerinde deneyimlediğimiz Ringke koruma kılıflarını önünüze getiriyoruz. Öncelikle kılıf incelemelerimizi, iPhone 7 Plus ve iPhone 6s üzerinden gerçekleştireceğimizi belirtelim.

Kılıfları kendi iPhone’larımıza taktığımızda hissettiğimiz ilk şey kalite oluyor. Diğer kılıf üreticilerinin aksine, cihazların güç düğmesi, ses düğmesi, lightning portu, sesli/sessiz düğmesi, hoparlörler ve arka kamera ile kılıf arasında eşsiz bir uyum söz konusu. Adeta fabrikasyon bir üretim değil de her kılıf tek tek elle, milimetrik ölçümlerle üretilmiş gibi bir hisse kapılıyoruz.

Özellikle, şeffaf kılıfları birkaç hafta boyunca cihazlarımızda kullanmamıza rağmen herhangi bir renk değişimi görmememiz bizi oldukça şaşırttı. Normal şartlarda, kılıf üreticisi ne kadar büyük bir firma olursa olsun, kılıftaki malzemenin ne kadar iyi olduğunu iddia ediyor olursa olsun, şeffaf kılıflarda renk atması veya kullanıma bağlı renk değişimi oluşuyor. Ancak Ringke’nin şeffaf kılıfları için böyle bir şeyi gözlemlemedik! Belirtmek isteriz ki, kesinlikle abartmıyoruz. Tam olarak gördüğümüz şey bu oldu.

Ringke, herbir kılıfı üzerinde derin bir mühendisliki bir çalışma yaparak, cihazın ısı dağılımını   bile sağlayacak şekilde oluşturduğu bir dizayn ile karşımıza çıkıyor ve özellikle de bu yönü ile kendileri göz dolduruyor.

Ringke Fusion iPhone 7/iPhone 7 Plus Shadow Black Kılıf

Özellikle Siyah iPhone 7/7 Plus için geliştirilen “Ringke Fusion iPhone 7/7 Plus Kılıf Shadow Black” koruma kılıfı ile iPhone’unuzu Simsiyah bari bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu yönü ile bu kılıf bizden tam puan almayı başardı. Kılıfın malzeme kalitesi ve cihaz uyumluluğu konusunda her şey tam olarak en başta söylediğimiz gibi.

Ringke Frame iPhone 6s/iPhone 6 Çerçeveli Bumper Kılıfı

iPhone 6’ınızı veya iPhone 6s’inizi dört dörtlük koruyacak bir kılıf olan Ringke Frame Çerçeveli Bumper Kılıf, cihazın arka tarafını çift katmanlı koruyucu TPU malzemesi ile kaplıyor ve 4 tarafı kapalı damla teknolojisi ile geliştirilmiş şık çerçevesi ile birlikte, Royal Gold, Pearl White, Ocean Blue, Metal Gray ve Fire Red renk seçenekleriyle cihazınızın görünümünü tamamlıyor.

Ringke Slim Frost iPhone 7 Plus Kılıfı

Aşırı hassas, ince ve hafif tasarımı ile cihazınızın dört tarafını saran tam koruması ile kılıf kullanmak istemeyen kullanıcıları fetheden yeni buzlu tasarımıyla Ringke Slim Frost.

Ringke Noble Fusion iPhone 7 Plus Taşlı Kılıf

Bu kılıf doğrudan bayan iPhone kullanıcıları için. Swarovski ışıltısını iPhone 7 Plus’ınızla buluşturan Ringke Noble Fusion Taşlı Kılıf, ultra ince tasarımı ile cihazınızla güzelliğinizi bütünleştiriyor.

Ringke Frame iPhone 7 Plus Çerçeveli Bumper Kılıfı

Cihazınızın arka tarafını saran çift katmanlı koruyucu TPU malzemesi ve 4 tarafını çevreleyen kapalı damla teknolojisi ile geliştirilmiş şık çerçevesi ile Ringke Frame iPhone 7 Plus Çerçeveli Bumper Kılıf en iyi korumayı bir arada sunuyor. Blaze Red, Rose Gold, Metal Slate, Sf Black, Silver ve Royal Gold renk seçenekleri ile geliyor.

Ringke Max iPhone 7 Plus Bumblebee Kılıfı

Ringke Max iPhone 7 Plus Bumblebee Kılıf, çift katmanlı yapısıyla (TPU+PC) darbe, çarpma ve düşmelere karşı şok emici teknolojisi ile birlikte çizilmelere karşı çifte koruma sağlıyor. Isı dağılım özelliği sayesinde artık iPhone’unuzun ısınması biraz zor. Ringke Max iPhone 7 Plus Bumblebee Kılıf, MIL-STD 810G – 516.6 Certified Military Grade Drop Protection sertifikasına sahiptir. Yani onunla cihazınızın zarar görmesi biraz güç!

Ringke Air Prism 3D Elmas Yansıması ile iPhone 7 Plus Kılıfı

3D geometrik tasarım elmas yansıması tüm ışıltısı ile iPhone’unuza geliyor! İnce, hafif, esnek, transparan ve aynı zamanda renk alternatifleri ile Ringke Air Prism 3D Elmas Yansıması iPhone 7 Plus Clear Kılıf tam koruma sunuyor. Telefonunuzun orijinal dokunuşunu bozmayan tasarımı ultra hafif ve güçlü koruma sunan şeffaf dayanıklı TPU malzemeden üretilmiştir.

Ringke Onyx iPhone 7 Plus Kılıfı

Kavisli tasarımı ile darbe dağıtıcı tam koruma teknolojiye sahip olan Ringke Onyx iPhone 7 Plus Kılıf, esnek TPU kombinasyonu ile kamera çevresinde tam koruma sunar, darbe ve çiziklere karşı koruma sağlarken, şık ve ergonomik tasarımıyla iPhone’unuzla tam bir uyum sunar.

Karşınızda dünyanın en ince TPU malzemesine sahip, telefonunuzun orijinal görüntüsünü bozmayan ve cihazınızın 4 tarafını saran kılıfı: Ringke Slim iPhone 6s/iPhone 6 Kılıf.

Ringke Rebel iPhone 6s/iPhone 6 Kılıfı

iPhone’unuz ile mükemmel uyumlu sert ve dayanıklı TPU koruyuculu kılıf olan Ringke Rebel kılıfı cihazınızı çizilmelere, kire, darbelere karşı korur, ısı dağılımı özelliği ve dokunsal geometrik desenle tasarlanmış en iyi tasarımı ile size hem güveni hem konforu sunar.

Ringke’nin resmi web sitesi üzerinden, iPhone modelinize göre %50’ye varan indirim ile kılıfınızı direkt satın alabilirsiniz. iPhone modelinize göre Ringke’nin kılıflarına ulaşabilmek için aşağıdaki listeden iPhone modelinize tıklamanız yeterli;

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. kusura bakmayın. yılladır iphone kullanırım burada okuyana kadar hiç böyle bir marka duymadım.

Comments are closed.