İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dwayne “The Rock” Johnson’ın ve Siri’nin Başrolde Olduğu Apple İmzalı Film Yayınlandı! [Video]

Apple, sinema tutkunlarına güzel bir sürpriz yaparak dünyaca ünlü ismi Dwayne “The Rock” Johnson’la birlikte kişisel asistanı Siri’nin yeteneklerini göstermek için kısa bir film paylaştı. The Rock x Siri Dominate the Day (Güne Hakim Ol) adını taşıyan kısa filmde Dwayne Johnson’a Siri eşlik ediyor.

teknik destek

Apple’ın resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan film için Jonhson, şimdiye kadarki en eğlenceli, en havalı ve en çılgın film olduğu değerlendirmesinde bulundu.

Bir güreşçi olarak şöhret kazanmasına rağmen oyunculuk becerisine de sahip olan Johnson, Apple’ın yayınladığı kısa filmde tüm bu özelliklerini bir araya getiriyor. Filmde Dwayne Johnson’un yönelttiği tüm soruları cevaplandıran Siri, böylece tüm yeteneklerini gözler önüne seriyor.

Dwayne Johnson ve Siri’nin başrolde olduğu kısa film Apple için bir ilk değil. Apple daha önce, The Eternal Sunshine of the Spotless Mind ve The Science of Sleep filmleriyle tanınan Fransız yönetmen Michel Gondry’nin imzasını taşıyan kısa bir filmi yayınlamıştı.

teknik destek