Şimdi yükleniyor

E-Devlet elektrik su doğalgaz ve Türk Telekom abonelik iptali

E-Devlet elektrik su doğalgaz ve Türk Telekom abonelik iptali

E-Devlet elektrik su doğalgaz ve Türk Telekom abonelik iptali

Son Güncelleme tarihi 18 Şubat 2019 by Müşteri hizmetleri

E-Devlet abone işlemleri dönemi başlıyor. Artık abone olma ve abonelik iptalini E-Devlet üzerinden yapabileceksiniz. E-Devlet Türk Telekom abonelik iptali, E-Devlet su abonelik iptali veya E-Devlet elektrik abonelik iptali işlemlerini Turkiye.gov.tr üzerinden kolayca yapılabilecek. Aynı zamanda abone aktif etme yani örnek E-Devlet doğalgaz abone alma açma işlemi de yakın bir zamanda belli bölgelere gelecek.

teknik destek

Bir ara C. Yardımcısı Oktay’ ın açıklamasında E-Devletle bazı abonelik işlemleri yapılabileceği ve kısa bir bilgilendirmede bulunmuştu. Yeni gelişmelere göre testler başlıyor.

Net olmayan bilgilere göre bugün kısmen bazı kesimlerde denemeye açılabilir. Bu hizmetle insanların bu işlemlerdeki yükünü hafifletmek için gerekli çalışmaların devam edeceği vurgulandı.

E-Devlet-elektrik-su-dogalgaz-ve-Turk-Telekom-abonelik-iptali-2 E-Devlet elektrik su doğalgaz ve Türk Telekom abonelik iptali
E-Devlet elektrik su doğalgaz ve Türk Telekom internet abonelik iptali

E-Devlet abonelik iptali

İlk açıklamalarda Mart işaret ediliyordu. Şimdi ise bugün için bir şeylerin olabileceği belirtiliyor. Bizce ufaktan bir yoklama çekilecek.

Şimdilik E-Devlet üzerinden abonelik iptali işlemi yapılacak. Sonralarda iş oturursa abonelik açma işlemleri de yapılacaktır.

2019 Yılı sonlarına kadar gerekli entagrasyonun yapılacağı ve git gide hizmetlerin devamı sağlanacağı belirtildi.

Şu an E-Devlet su abonelik iptali, E-Devlet elektrik abonelik iptali, doğalgaz ve E-Devlet telefon / internet iptali yapılabilecek.

E-Devlet internet iptali yani internet abonelik iptali ve telefon abonelik iptali daha çok tercih edileceğini düşünüyoruz.

teknik destek

1 yorum

comments user
Vatandaş

Sonunda bir işe yarayacak hantal devlet

Yorumlar kapalı.