Efsane Geri Döndü! Solitaire iOS için Bugün İndirilebilir

ios-icin-solitaire

Microsoft Windows’un yerleşik efsanevi oyunu Solitaire geri döndü. 25 yıldan uzun bir süredir, Microsoft Solitaire Collection tüm zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olmaya devam ediyor ve artık iPhone veya iPad’iniz için ücretsiz!

teknik destek

İnternetin olmadığı ve yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladığı zamanlarda hepimizin severek vakit geçirdiği nostaljik oyun Microsoft tarafından iOS ve Android için uyarlanarak uygulama mağazalarında yayınlanmış durumda.

Microsoft Solitaire Collection bir uygulamada en iyi beş Solitaire kart oyunlarını sunuyor.

KLONDIKE
Zamansız ve klasik Solitaire. Bir veya üçlü beraberlik kullanarak masadaki tüm kartları temizleyin. Geleneksel veya vegas skorlamayı da deneyin.

SPIDER
Sekiz sütun kart sizi bekliyor. Bunları mümkün olan en az hareketle temizleyin.
Tek takım veya dört takım ile kendinize meydan okuyun!

FREECELL
Stratejik olun ve kartları hareket ettirmek ve masadaki tüm kartları temizlemeye çalışmak için dört ekstra hücreyi kullanın. FreeCell, birkaç hamleyi önde düşünen oyunculara hediye verir.

TRIPEAKS
Sıralamadaki kartları seçin, kombo puanlar kazanın ve fırsatlardan kaçmadan önce mümkün olduğunca çok sayıda kolonu temizleyin!

PYRAMID
Kolondan çıkarmak için 13’e kadar olan iki kartı birleştirin. Piramidin tepesine ulaşmak ve elinizden geldiğince çok panoyu temizlemek için kendinize meydan okuyun.

DAILY CHALLENGES
Her 5 zorlu oyunda her 5 oyun modunda yeni garantili çözülebilir zorlukları oynayın. Daily Challenges’ı tamamlayarak, rozet ve ödüller kazanabilirsiniz.

XBOX LIVE DESTEĞİ
Xbox Live başarılarını kazanmak ve arkadaşlarınızla ve ailenizle rekabet etmek için Microsoft hesabınızla oturum açın. İlerleme ve oyun verileriniz buluta kaydedileceğinden, daha sonra herhangi bir Windows 10, iPhone veya iPad cihazında oynamaya devam edebilirsiniz

[appbox appstore id1103438575]

müşteri hizmetleri