Eğlencenizi Katlayacak En İyi iPhone Oyunlarını İndirin!

0
en-iyi-iphone-oyunlari

iPhone‘larımız, hayal edebileceğimiz hemen hemen her şeyi, geliştirilen uygulamalarla bize sunuyor. Konu oyun dünyasına geldiğinde ise hayal edebileceğiniz her şey mümkün hale geliyor.

Şu anda iOS App Store‘da ondan fazla kategori var ve her kategorinin en iyisi konumunda olan bir yığın uygulama mevcut. Her ne olursa olsun, en popüler konumunda ise oyun kategorisi yer alıyor.

Biz de bu yazımızla, “En İyi iOS Oyunları” veya “En İyi iPhone Oyunları” ne gibi sorulara verilecek, kategorisinin en iyi konumunda olan, olmazsa olmaz, en iyi iPhone oyunlarını bir araya getirdik. Hepsi birbirinden eğlenceli, 2017’nin en iyi iPhone oyunları.

En İyi iOS Oyunları

1Minecraft: Pocket Edition

Hayal edebileceğiniz her şey oyun dünyasında mümkün. Mojang’ın dünya çapında fenomen haline gelmiş muhteşem Minecraft oyunun altında yatan fikir de bu. Taştan kulelerden mağaralar içinde yer alan eğlenceli tren yollarına kadar her şeyi bu oyunda yaratabilirsiniz. App Store’da yayınlandığından bu yana sürekli yapılan güncellemelerle oyuna eklenen eğlenceli, yeni ve heyecan dolu özellikler, bu piksel oyununu daha da eğlenceli hale getiriyor.

[appbox appstore https://itunes.apple.com/us/app/minecraft-pocket-edition/id479516143?mt=8]

Önceki