Electra iOS 11.4 Jailbreak!

13
Electra iOS 11.4 Jailbreak!

Electra ekibi iOS 11.2 – iOS 11.3.1 için Jailbreak paylaşmalarından sonra v1.0.3 sürümü güncellemesini yaptılar ve iOS 11.4 Jailbreak ortaya çıktı.

iOS 11.4 beta için ortaya çıkan Jailbreak, Apple’ın iOS 11.4 beta 1,2 ve 3’e imza desteği sunmayı sürdürdüğü için iPhone’unuzu iOS 11.4 beta sürümlerinden birine düşürebilirseniz Jailbreak yapabilirsiniz. Apple, bilinçsiz bir şekilde sürüm uyumsuzluğundan dolayı ortaya çıkan problemlerden dolayı Jailbreak yapamayan kullanıcılar için Electra Jailbreak yapmanın önünü açtı.

iOS 11.4 kullanan bir Apple ürününüz varsa Electra’nın Jailbreak araçlarını kullanamıyorsunuz fakat iOS 11.4’ün bir betasına downgrade yaparak Jailbreak aracını kullanabilir, iOS 11.4 Jailbreak işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bahsettiklerimizi iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahibi kişiler tarafından kullanılabiliyor.

teknoloji hattı

Electra iOS 11.4 Jailbreak!

Apple, iOS 11.4 beta sürümlerine imza desteğini devam ettiriyor fakat bu haberlerden sonra imza desteği kesilebilir. Elinizi çabuk tutup, iOS 11.4 beta sürümlerine downgrade yapmalısınız.

Jailbreak aracının sadece beta sürümlerinde kullanılıyor olmasının sebebi final sürümde bu açığın kapatılmış olmasıdır. Downgrade işlemini iTunes üzerinden yapabilirsiniz.

13 YORUM

  1. tam 3 saatlik çalismam sonucunda ios 11.4 beta 3 yukleyerek jairbreak yaptim suan iphone 8 ve jeirbreakli cihazim herseyiyle 10 numara oldu elinizi cabuk tutun 11.4 beta 3 e donun ve jb leyin bu firsat kacmaz tesekkurler AppleFoni

    • Edit guncel ios surumune geri dondum nedeni 11.4 le calisan tweak yok ve betada hatalar var jeirbreaktada hatalar var telefonu kapatip acinca hersey eski haline donuyor tek tıkla jeirbrek olmuyor 2 saat tekrar ugrastiriyor hic gerek yokmus

    • Arkadaslar yardım edin betalara düşüremiyom neden acaba ipsw beta 3 olarak indiriyom ama firmware hataası diyo nasıl yaptınız

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.