Electra iOS 11.4 Jailbreak!

Electra iOS 11.4 Jailbreak!

Electra ekibi iOS 11.2 – iOS 11.3.1 için Jailbreak paylaşmalarından sonra v1.0.3 sürümü güncellemesini yaptılar ve iOS 11.4 Jailbreak ortaya çıktı.

teknik destek <

iOS 11.4 beta için ortaya çıkan Jailbreak, Apple’ın iOS 11.4 beta 1,2 ve 3’e imza desteği sunmayı sürdürdüğü için iPhone’unuzu iOS 11.4 beta sürümlerinden birine düşürebilirseniz Jailbreak yapabilirsiniz. Apple, bilinçsiz bir şekilde sürüm uyumsuzluğundan dolayı ortaya çıkan problemlerden dolayı Jailbreak yapamayan kullanıcılar için Electra Jailbreak yapmanın önünü açtı.

iOS 11.4 kullanan bir Apple ürününüz varsa Electra’nın Jailbreak araçlarını kullanamıyorsunuz fakat iOS 11.4’ün bir betasına downgrade yaparak Jailbreak aracını kullanabilir, iOS 11.4 Jailbreak işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bahsettiklerimizi iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sahibi kişiler tarafından kullanılabiliyor.

Electra iOS 11.4 Jailbreak!

Apple, iOS 11.4 beta sürümlerine imza desteğini devam ettiriyor fakat bu haberlerden sonra imza desteği kesilebilir. Elinizi çabuk tutup, iOS 11.4 beta sürümlerine downgrade yapmalısınız.

Jailbreak aracının sadece beta sürümlerinde kullanılıyor olmasının sebebi final sürümde bu açığın kapatılmış olmasıdır. Downgrade işlemini iTunes üzerinden yapabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.