Şimdi yükleniyor

En iyi Android video düzenleme uygulaması

cropped-En-iyi-Android-video-duzenleme-uygulamasi-1.jpg

En iyi Android video düzenleme uygulaması

En iyi Android video düzenleme uygulamalarından hazırladığımız karma listemiz tam işinizi görecek cinsten. Ücretsiz video düzenleme, film hazırlama ve slayt videolar hazırlayabileceğiniz uygulamalar için düşüncelerinizi iletiniz.

Video düzenlemede kullanılan uygulamaların çoğu belli bir kullanımdan sonra pro alım yani ücretli alma öneri ile karşılaşılıyor. İlk başlarda ücretsiz olan uygulamalar daha sonra ücretli hale dönebiliyor. Bu yöntem uygulamanın yayılmasını sağlıyor ve sonra pro önerisi ile karşılaşılıyor.

teknik destek

Yazıda yer vereceğimiz uygulamalarda yine satın alma veya pro sürüme geçiş için önerilerle karşılaşabilirsiniz. Ama şu an ücretsiz olarak çok fonksiyonları bulunan uygulamalardır.

Telefonda yer alan videoya montaj yapma veya filme dönüştürme gibi çok çeşitli yapıya sahip uygulamalar var. Yazıda en içerikli olan 2 tanesi işinizi göreceğiniz düşünüyoruz.

En-iyi-video-duzenleme-uygulamasi-2 En iyi Android video düzenleme uygulaması

Android ücretsiz video düzenleme uygulaması

Android ücretsiz video düzenleme uygulamaları sitemize yorumlara bakılarak eklenmiştir. Sorun yaşayan veya ekleme yapmak isteyen yazı sonunda bize yazabilirler.

InShot’ un video düzenleyici yazılımı

Çokça kullanıcısı olan bu uygulamada çok fazla özelliklerle karşılaşabilirsiniz.

Videolara MP3 ekleme, emojiler ekeleme, videoları parçalama, birleştirme veya kırpma gibi geniş yelpazeye sahip. Videoları çevirirken 1080P çözünürlükleri size sunmakta. Uygulama video montajı olarak tercih edilebilir.

PEGI 16 olarak yer alan video düzenlemesi

Profosyonel klipler hazırlama, sunum, video üzerinde oynama ve hazır efektlerle karşılaşacaksınız.

Çok çeşitli temaların yer aldığı uygulamada görüntü üzerinde renklendirme, görüntü düzenleme, hazır emoji ve ses efektleriyle çok iş yapacak bir diğer öneri uygulamamız.

PEGI 3 VideoShow video yapma programı

VideoShow uygulamasıyla çok daha fazla işler yapabilirsiniz. Bu biraz daha geniş yelpazeye sahip gibi. Film çekimleri, filmler üzerinde oynamalar, ağır çelim, alt yazı eklenmesi, ses efekti kullanımı, izlerken düzenleme yapma, parçalama ve sosyal platformlara direk paylaşım kısayolları.

Bu uygulamayı deneyerek görüşlerinizi iletmeniz bizim için önemli. Sizden sonraki kullanıcıları yönlendirecektir.

PEGI 3 PowerDirector uygulaması

Bu da bir önceki uygulama ile benzerlikleri var. Film üzerinden oynama, aksiyon sahneleri için hazır efektler, 4K videolar hazırlama, videoları yavaşlatılması, tersine dönderme ve özel ses sahneleriyle süsleme.

Video arka planını da renklendirebilirsiniz. Montaj programı olarak kullanımı çok sık olan uygulamalardan biri. Full HD videolar sizleri bekliyor.

teknik destek