En İyi iOS 12 Özellikleri

En İyi iOS 12 Özellikleri

Apple’ın WWDC etkinliğinde tanıttığı iOS 12 daha çok performans geliştirmeleri sunan bir güncelleme olsa da iPhone ve iPad için güzel yenilikler sunuyor. Henüz beta sürecindeki iOS 12, sunduğu özelliklerle kullanıcıları heyecanlandırıyor. Apple, en yeni iOS versiyonu ile kameranın ve uygulamaların daha hızlı çalıştığını iddia ediyor.

teknik destek <

Hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri dışında ekosisteme eklenen yeni özellikleri bu yazımızda listeledik.

FaceTime Grup Görüşmeleri

En İyi iOS 12 Özellikleri

iOS 12 ile beraber artık FaceTime ile 32 kişiye kadar eşzamanlı görüşme yapılabilecek. Grup FaceTime arayüzünün karmaşıklıktan uzak ve basit olması hoş bir kullanım sunuyor.

Siri Shortcuts

En İyi iOS 12 Özellikleri

Siri Kestirmeleri, iOS cihazınızda bulunan görevleri otomatik hale getirmenizi sağlıyor. Siri, yeni güncelleme ile birlikte daha fazla uygulama ile entegre bir şekilde çalışabiliyor ve özel komutlara da yanıt veriyor. Siri Shortcuts ile Siri’de bulunmayan yeni komutları ekleyebiliyorsunuz.

Gruplandırılmış Bildirimler

En İyi iOS 12 Özellikleri

Uzun süredir bildirimler için gelmesi beklenen özellik iOS 12 ile karşımıza çıkıyor. Android işletim sisteminde yıllardır bulunan gruplandırılmış bildirimler sonunda iOS 12 ile beraber iOS ekosistemine dahil oluyor.

Uygulama Sınırı

En İyi iOS 12 Özellikleri

Firma, iPhone kullanıcısının cihazı ne kadar süre açık tuttuğunu, hangi uygulamaları ne yoğunlukla kullandığının detaylı olarak görüntülenebilmesi için Ekran Süresi adlı özelliği ekosisteme dahil etti.

müşteri hizmetleri