İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En İyi iOS 9.3.3 Jailbreak Tweakleri

Eğer iOS 9.2/iOS 9.3.3 yüklü cihazınıza Jailbreak yaptıysanız hangi tweakleri yüklesem sorusunu sormaya başlamışsınızdır. Bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmak için iOS 9.3.3 uyumlu en iyi tweakleri tanıtacağız.

teknik destek

“Tweak Nedir? Nasıl Yüklenir?”

Activator

Tweaklerin çoğunun çalışması için gerekli bir uygulama. Pek çok tweakin kurulumunda kurulum paketinde mutlaka activator bulunmakta. Activator ile iOS cihazınızın ekranını kullanarak güç ve home tuşları ile yapabildiğimiz herşeyi yapabiliriz.

➤ Ücretsiz

Alkaline

iPhone’da pil, WiFi ve hücresel veri (Edge,3G,4G) görünümünü değiştirmeye yarar.

➤ Ücretsiz

Anemon

iPhone’a tema yüklemek için kullanılan bir tweaktir. Bu konuda en çok kullanılan tweak olan winterboard a alternatiftir.
➤ Ücretsiz

AttachmentFlow

iOS’ta posta uygulamasında e-posta eklerini görüntülemek istediğinizde indirmeniz ve ayrı açmak zorundasınız. AttachmentFlow, posta uygulaması içindeki satır tüm eklerin önizlemelerini görüntüleyen bir tweaktir.

➤ 1,99 $

Browser Changer

iPhone’da Safari dışında bir tarayıcı kullanıyorsanız Browser Changer tweaki ile bu tarayıcıyı varsayılan tarayıcı olarak atayabilirsiniz. Böylece linklere tıkladığınızda artık Safari’de açılmayacaktır.

➤ Ücretsiz

BytaFont 3

Bu tweak ile iOS’taki yazı stilini değiştirebilirsiniz.

➤ Ücretsiz

Cream

iOS’taki kontrol merkezini renklendirir. iOS 10’daki gibi simgelerin renkli görünmesini sağlar.

➤ Ücretsiz

Cercube 3

Youtube uygulamasına entegre olan güzel bir tweak. YouTube’dan istediğiniz kalitede video indirmenize, indirdiğiniz videoyu çevrimdışı izlemeye, videoları ses dosyası olarak indirmeye, indirdiğiniz medyayı kütüphanemize transfer etmeye ve YouTube u arkaplanda çalıştırmamıza yarayan bir tweak.

➤ Ücretsiz

Eclipse 3

iOS’u tamamen gece moduna almamızı sağlar. iOS 10 ile gelmesi beklenen karanlık modun esinlendiği tweaktir

➤ 0,99 $

FlipControlCenter

Kontrol merkezine çeşitli işlevler eklememizi sağlayan bir tweaktir.

➤ Ücretsiz

KeyVibe
KeyVibe ile iOS 9 ve üstü yüklü cihazınızda dokunsal geribildirim alacaksınız . Belirli sınırlamalar nedeniyle tweak sadece iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta çalışır.

KeyVibe aşağıdaki repoda bulunabilir: http://repo.cpdigitaldarkroom.com/.

➤ Ücretsiz

iCaughtU Pro

Apple, iPhone’umu bul özelliği ile çalınan iPhone’u bulma konusunda çok önemli bir adım attı. Fakat çalan kişi bu özelliği kapatmak isteyebilir. iCaught Pro tweaki bir kişi şifrenizi yanlış girerse fotoğrafını çekip konum bilgileri ile birlikte size mail atıyor.

➤ 2,50 $

iCleaner

iCleaner, iOS cihazınızdaki gereksiz dosyaları kaldırarak cihazda boş alan açar.

➤ Ücretsiz

iFile

iFile iPhone için tam bir dosya yöneticisidir. Mac’teki Finder gibi iPhone’un sistem dosyalarına erişimi sağlar.

➤ 7 günlük ücretsiz deneme sonra 4,99 $

Instagram ++

Film Rulonuza Instagram fotoğrafları ve videolarını kaydetmek ister misiniz? Instagram ++ ile bu mümkün. Tweak İnstagram mesajlarını kopyalamayı da sağlıyor.

Instagram ++ aşağıdaki repo bulunabilir: http://beta.unlimapps.com/

➤ Ücretsiz

NotificationCards

iOS cihazınızdaki bildirimlerin Apple Watch gibi olmasını sağlar.

➤ 2,99 $

PictureInPicture

Yeni iPad modellerinde olan bu özelliği eski iPad modellerinde aktif eder.

Tweak aşağıdaki repo bulunabilir: rpetri.ch/repo/

Poke ++ For Pokemon Go

Pokemons yakalamak için dışarı çıkmak istemiyorsanız tweak sayesinde harita üzerinde gezinebilir ve diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

http://beta.unlimapps.com/: Bu repo tweak indirebilirsiniz.

RevealMenu

Apple iPhone 6s ile birlikte tanıtılan 3D Touch teknolojisi iPhone 6s ve iPhone 6s Plus gibi cihazlarla sınırlı. RevealMenu eski cihazlarda da bu özelliği aktif eder.

➤ Ücretsiz

Springtomize 3

iOS’u baştan aşağıya değiştirenizi sağlayan bir tweaktir desek yanılmayız herhalde. Springtomize 3, iOS cihaz kullanıcılarına çok fazla kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Uygulama ikonlarının boyutları ile oynama, dock görünümünü değiştirme, uygulama ikonlarının isimlerini gizleme ,animasyon hızlarını ayarlama, operatör ismini değiştirme, kontrol merkezini özelleştirme, klasörleri özelleştirme özelliklerinden bazıları.

➤ 2,99 $

Tage

Çok iyi bir multitasking uygulaması. Hızlı ve farklı kombinasyonlarda uygulama geçişleri, arkaplan uygulamalarını aynı anda kapatma , ekrana çift tıklama ile ekranı kapatma belli başlı özellikler.

Uygulama 3 günlük bir deneme sürümüne sahip .sonrasında kullanmaya devam etmek için 1.99$ ödemeniz gerekiyor

➤ Ücretsiz (3 günlük deneme )

TypeStatus2

Statusbar (durum çubuğunda ) size o anda kimin mesaj yazdığını söyler.

➤ Ücretsiz

VirtualHome 

Home tuşunun yerine parmak izi okuyucusu kullanmanızı sağlar. Artık uygulamalardan çıkmak, multitaskingi çalıştırmak için home tuşuna basmanıza gerek yok.

➤ 1,49 $

WhatsApp ++

WhatsApp kullanıcıları için vazgeçilmez bir tweak. Online ve son görülme durumunu gizlemek, okundu ve iletildi işaretlerini devre dışı bırakmak, şifre veya TouchID ile ile WhatsApp’ı kilitlemek gibi özellikleri sahip olan WhatsApp ++ aşağıdaki repoda bulunabilir: http://beta.unlimapps.com/

➤ Ücretsiz

Zeppelin

iPhone’a operatör logosu eklemek için kullanılır. Futbol takımlarının logoları, Atatürk imzası, çizgi film kahramanları, operatörlerin orjinal logoları gibi logoları operatör ismi yerine kullanabilirsiniz.

teknik destek