İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En İyi iOS Bitcoin Alım-Satım Uygulaması: Square Cash

Bitcoin heyecanına siz de kapılmışsanız veya merak ediyorsanız ancak henüz atılmamışsanız Square Cash uygulaması sizler için yapılmış. iPhone‘unuzdan Bitcoin alıp satmak için çok süper basitlik sağlıyor. Square CEO’su Jack Dorsey; Bitcoin ticaretini uygulamaya eklediğini belirtti. Çünkü şirket Bitcoin‘i “herkes için daha uzun vadeli bir yol” olarak görüyor.

teknik destek

En yeni güncellemesi ile BTC‘yi anında satın alıp hızlı bir şekilde tekrar satmak için Square Cash bakiyenizi kullanmanıza ve uygulamaya para eklemeniz için sadece birkaç dokunuş yapmanıza izin veriliyor. Square Cash aslında BTC’yi hızlı bir şekilde satın alıp satmanıza izin veren ilk iOS uygulaması değil. Ancak en çok kullanıcı tarafından zaten kullanılma avantajına sahip.

square-cash-bitcoin

Square Cash aslında başlarda arkadaşlarınız arasında para göndermek ve almak için kolay bir yol olarak tanıtıldı. Uygulama gün geçtikçe kullanıcı deneyimini arttırmak için modern özellikler eklemeye devam etti.

Square Cash, iMessage üzerinden para göndermeyi, mağazalarda ve uygulamalarda Apple Pay üzerinden sanal bir bankamatik kartı kullanmayı mümkün kılmak için Apple Pay‘i yendi. Hizmet, Apple Pay‘ı kabul etmeyen mağazalarda kullanmak için bile bir fiziksel Visa bankamatik kartı sunuyor.

teknik destek