En İyi Mac Uygulamaları – Temmuz 2018

En İyi Mac Uygulamaları – Temmuz 2018

MacBook, MacBook Pro, iMac, iMac Pro ve Mac Pro gibi cihazların kullandığı macOS işletim sisteminin uygulama mağazasında ve internette bulunan işlevsel, eğlenceli, yararlı uygulamaları sizler için listeledik. Karşınızda, Temmuz 2018’in en iyi Mac uygulamaları!

teknik destek <

Bilgilendirme: “En İyi Mac Uygulamaları” yazımızda hem ücretsiz hem de ücretli uygulamalar bulunmaktadır.

Franz

Franz

Apple’ın sunduğu Mesajlar uygulaması ile Mac bilgisayarımız üzerinden iMessage konuşmalarını devam ettirebiliyoruz. Fakat, diğer mesajlaşma servislerini ne yapacaksınız? Franz adlı uygulamala WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger ve birçok servis için tek çatı altında erişim imkanı sunuyor.

TrashMe

TrashMemacOS üzerinde uygulama silmek onları çöp kutusuna göndererek yapılıyor, fakat zaman zaman ek sistem dosyaları sabit disk sürücüsüne dağılabiliyor. Eğer bilgisayarınızdan bir şeyi tamamen silmek istiyorsanız, TrashMe uygulamasını denemelisiniz.

Paste 2

Kopyala/Yapıştır yöneticisi rolündeki Paste sayesinde Mac üzerinden veya diğer cihazlarınızdan kopyaladığınız dosyaların, linklerin, fotoğrafların ve metinlerin takibini yapabiliyorsunuz. Pano özelliğinin Time Machine versiyonu olarak nitelendirebileceğimiz bu uygulama muhteşem arama özellikleriyle ön plana çıkıyor.

iMazing

iTunes alternatifi olarak sunulan bir uygulama olan iMazing, iOS cihazınızın içeriğini yönetmeniz için size yardım sunuyor. iPhone veya iPad üzerinde dosya, kitap, uygulama, müzik ve fotoğraf transferlerini gerçekleştirebildiğiniz iMazing, veri arşivi ve yedekleme gibi özelliklere de sahip ancak uygulama biraz fiyatlı onu da belirtelim.

müşteri hizmetleri