Şimdi yükleniyor

En Sağlam iPhone XR Kılıfları

En Sağlam iPhone XR Kılıfları

En Sağlam iPhone XR Kılıfları

Son Güncelleme tarihi 17 Ekim 2018 by Harun Yıldırım

Yeni iPhone modelleri arasında hem uygun fiyatı hem de farklı renk seçenekleriyle ön plana çıkan iPhone XR, ülkemizde hala satışa sunulmadı. Yakın bir tarihte telefonların ön sipariş sürecine girmesini bekliyoruz.

teknik destek

Bu tarih henüz net olmasa da cihazın kılıf ve farklı aksesuarları tanıtılıyor. Bahsi geçen yeni bir iPhone olunca, akıllara ilk olarak iPhone XR kılıfları geliyor. Son derece yüksek bir fiyatı olan iPhone XR’ı koruması için satın alacağınız kılıflarla ilgili tavsiyelerimiz olacak. En sağlam iPhone XR kılıflarını sizler için listeledik.

iPhone XR Ultra Protective

Hem şık hem de sağlam kılıflar üretme konusundaki çalışmalarıyla dikkat çeken Mous adlı firma tarafından sunulan Ultra Protective kılıfı, dayanıklı polimer yapısına ek olarak oldukça şık kılıflar sunuyor.

6AB99287-A0C7-4853-A2C3-2CD736C3A43D En Sağlam iPhone XR Kılıfları

iPhone XR modeli için en güzel kılıflarından biri olan Ultra Protective ahşap kaplı olarak satışa sunuluyor. Kılıfın yapısındaki polimer yapı darbeleri emiyor ve telefonda oluşabilecek olası hasarları ortadan kaldırıyor. Kılıfın fiyatı ise 50 dolar seviyesinde.

iPhone XR Ring Holder Kılıf

B7F4A2D0-F501-456A-9AD1-A6D2CE0FB51B En Sağlam iPhone XR Kılıfları

Kılıfın arkasında bir halka tutucu bulunan kılıf, selfie çekimleri için cihaza ekstra tuş eklenmesini de mümkün kılıyor. Arka bölümdeki metal halka, araçlarda kullanılan tutacaklar için de kullanılabilir. Sağlamlık konusunda ise köşelerinde ekstra bir koruma kullanılmış ancak yüksek mesafelerden düşüşlerde problem yaşanabilir.

iPhone XR Robot

Metal malzemelerin tercih edildiği kılıfın tek amacının cihazı darbe ve düşmelere karşı korumak olduğunu belirtelim. Bunu kusursuz bir şekilde yapabilmek için metal bir malzeme kullanılarak üretilen kılıf, içerisinde bir kart tutucu da barındırıyor.

46EAC321-E16C-460A-8F9F-C8BE7CD732D2-1024x1024 En Sağlam iPhone XR Kılıfları

Bir adet kredi kartı taşıyabildiğiniz kılıf, araçlardaki tutacaklarla da uyumlu bir şekilde kullanılabiliyor. Amazon üzerinden satın alabileceğiniz kılıfa 12 dolar ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

iPhone XR resmi olarak satışa sunulduktan sonra kılıf çeşitleri artacaktır, listemizi güncel tutacağımız için sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

teknik destek

1 yorum

comments user
Emre

Eğer dağcı değilsem, Bu kılıfları takacağıma telefonun ekranı arkası kırılsın daha iyi..

Yorumlar kapalı.