İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Seçkin iPhone 7 Konsepti: Kaldırılmış Anten Çizgileri ve Çift Arka Kamera

Kaliteli konsept tasarımları ile dikkat çeken Feld & Volk, iPhone 7 için de bir çalışma yapmış ve ortaya oldukça ses getirecek bir çalışma çıkmış.

MacRumors tarafından daha önce haberi yapılan ve bizim de değindiğimiz iPhone 7’de kaldırılacak olan anten bantları çizgisinin hazırlanan konsept tasarımda da kaldırılmış olması öncelikle dikkat çekici bir şekilde karşımızda duruyor. Konsept tasarım bu noktada büyük bir betimleme sağlıyor.

Ayrıca konsept tasarımda iPhone 7 ile gelmesi beklenen çift arka kamerada çok iyi ele alınmış ve betimlenmiş durumda. iPhone 6/6s’de de oldukça tepki çeken çıkıntılı kamera, tasarımda da mevcut ki bu sefer daha bir abartılı çıkıntılı bir kameranın mevcudiyeti söz konusu.

iPhone 7 konsept tasarımında ayrıca 3.5 mm kulaklık girişinin yer almayışı da dikkat çekiyor. Ayrıca iPhone 7’nin sadece 0.24 inç yani 6.1 mm kalınlıkta olması düşünülüyor ki bu konsept tasarımda da detaycı bir şekilde gösterilmiş. iPhone 6s’in 7.1 mm olduğunu da bu noktada hatırlatalım.

12.9 inç iPad Pro ile karşımıza çıkan Smart Connector‘e de iPhone 7’de yer verileceği de tahmin edilenler arasında. Her ne kadar bunun pek mümkün olduğunu düşünmesekte Apple bizleri şaşırtabilir ve Smart Connector’e iPhone 7’de yer verebilir.

İşte karşınızda şimdiye kadar ortaya çıkan söylentileri en iyi şekilde betimleyen ve hiç olmadığı kadar iyi bir ön görünüm sunan iPhone 7 konsept tasarımı;