En Tarz iPhone 7 Plus Kılıfları

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Tam Şarj Olma Süresi Ne

Akıllı telefonların işlevlerinden çok  nasıl göründüğü de bir o kadar önemli. Çoğu kişi telefonunda daha tarz daha şık bir görüntü yakalamak için hem telefonunu koruyacağı hem de kişiliğini yansıtacağı kılıfları tercih etmektedir. Gün boyu elinizden düşürmediğiniz  telefonunuzu siz de farklılaştırmak istiyorsanız internetten web sitelerinden seçtiğimiz en tarz iPhone 7 Plus kılıf modellerini inceleyebilirsiniz.

teknik destek <

1) Karbon Kılıf

iphone-7-ferrari-kilif

Zevk sahibi  ve kalite tutkusu olan  kişiler tarafından talep gören Ferrari marka kılıf ile stilinizle her zaman ön planda olacaksınız. Hem cihazınızın kenar kısımlarını hem de arka kısmını koruyan bu kılıf aynı zamanda karbon görünümüyle de tarz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

2) Santa Barbara Plaide Kılıf

iphone-7-Santa-Barbara-Plaide-kilif

Deri ve kalitenin birleştiği Santa Barbara Plaide serisi tarzıyla ön planda olmayı sevenler için! Farklı renk seçeneklerine sahip bu kılıf ile telefonunuzda koruma sağlarken aynı zamanda zarif bir görünüm de elde edeceksiniz. iPhone 7 Plus’ın tuş takımını ve tüm girişlerini kolaylıkla kullanabileceğiniz Plaide serisini günlük hayatınızda severek kullanacaksınız.

3) Aston Martin Racing Kılıf

iPhone-7-Aston-Martin-Racing-kilif

Özellikle erkek kullanıcılara hitap eden Aston Martin Racing serisi araba meraklısı olanlar için de iyi bir alternatif. Gerçek deri dokusunu hissedebileceğiniz Racing serisi iPhone 7 Plus ile mükemmel uyum sağlamaktadır. Tasarımıyla sizi etkileyecek olan bu kılıf aynı zamanda telefonunuz için iyi bir kurtarıcı da olacak.

4) Shengo Selfie Yüzüklü Kılıf

iPhone-7-Shengo Selfie-Yuzuklu-Kilif

Gösterişi ve ışıltıyı seven kadınların tercih edeceği bir model olan Shengo marka selfie yüzüklü kılıf oldukça kullanışlı. Hem cihaz elinizdeyden tutucu detayı sayesinde telefonunuz elinizden kaymaz hem de stand özelliğine sahip olur. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Shengo yüzük tutuculu kılıf ile iPhone 7 Plus’ın zerafetini ön plana çıkarmak sizin elinizde.

5) X-Doria Defense Lux Kılıf

iPhone-7-X-Doria-Defense-Lux-Kilif

Göz alıcı metal kenar detayları ve kaliteli kumaş dokusuyla X-Doria Defense Lux serisi iPhone 7 Plus kullanıcıları içi biçilmiş kaftan. Hem erkek hem kadın kullanıcılara hitap eden tasarımlı Lux serisinin farklı renk seçenekleri de mevcut. Cihazınız ile harika uyum içerisinde olacak bu kılıfı severek kullanacaksınız.

müşteri hizmetleri

2 Comments

  1. İphone 7 plus kullanıcısıyım kılıfsız bende kullanıyordum bikaç kez yere düşürdüm cihazı içim acıdı çok başarılı bi telefon , elinize alınca kaliteyi hissede biliyosunuz

  2. iPhone 7 kullanıcısıyım. Kılıfsız ve Ekran koruyucusuz kullanıyorum telefonun kalitesini, verdiğim parayı hissediyorum.. Böyle güzel bir mühendislik harikasını bu tarz hissiyatı engelleyen şeylerle perdelemenin bir anlamı yok diye düşünüyorum. Saygılar.

Comments are closed.