Şimdi yükleniyor

En Yeni 📱iPhone 8 Konsepti

Apple iPhone 8

En Yeni 📱iPhone 8 Konsepti

Apple’ın bu yıl, iPhone 7s ve 7s Plus’la tanıtacağı öngörülen iPhone 8‘in tanıtılmasına beş aydan daha uzun bir süre var ancak şimdiye kadar peşi sıra gelen pek çok sayıda sızıntı ile karşılaşmış durumdayız. Eğer ki bağımsız kaynaklardan gelen söylentiler gerçeğe dönüşürse, Apple’ın bu yıl tanıtacağı en özel iPhone modelinde uçtan uca ekranın yer aldığı ve yan çerçevelerin olmadığı bir tasarım formunu görebiliriz. Bunun yanında ekranın hafif kavisli ve OLED olması, kablosuz şarj, yeni ve geliştirilmiş çift lensli arka kamera gibi özelliklerden de söz etmek mümkün.

teknik destek

Şimdiye kadar bir sürü grafik tasarımcısını iPhone 8’i hayal etmeye çalışırken gördük ve bunların arasında gerçekten de etkileyici olanları yok değil. En son yayınlanan bir konseptte gerçeğe dönüşmesini isteyeceğiniz bir iPhone 8 ortaya konuluyor.

iPhone 8, iPhone Edition ya da iPhone Pro… Bu yılın premium iPhone’unun adı her ne olursa olsun, bizi etkileyecek türde bir iPhone olacağı beklentisi hakim ve Apple’ın bunu başarmak için var gücü ile çalıştığını tedarikçi kaynaklarından sızdırılan bilgilerden görebiliyoruz.

Apple’ın bu bağlamda, iPhone 8’de fiziksel ana ekran düğmesini ve yan çerçeveleri tümüyle ortadan kaldırmayı hedeflediğini düşünen pek çok güvenilir analist mevcut. Şirketin böylece çok daha kullanılabilir bir ekrana sahip iPhone’u ortaya koymayı hedeflediğini söylememiz mümkün. Tasarımcı Muhsin M. Belaal Auckburaully’de tüm bu detaylardan yola çıkarak, konseptinde fiziksel ana ekran düğmesini ve yan çerçeveleri kaldırmış. Ekranı 5.5 inç (5.8 inç) QHD olarak öngören tasarımcı, 24 megapiksellik çift lensli arka kameradan ve 4.000 mAh kapasiteli bir pilden konseptinde sözediyor.

Apple’ın yeni iPhone 8’nin, iPhone 7 Plus’tan daha büyük bir ekrana ancak iPhone 7 ile aynı boyutta olması bekleniyor. Elbetteki daha büyük ekran ve daha küçük kasa için özellikle yan çerçevelerden kurtulmak, üst ve alt çerçeveleri mümkün olan en iyi şekilde inceltmek gerekiyor. Tasarımcı konseptinde tam olarak buna vurgu yapıyor. Cihazın ön tarafında, en alttaki ince çerçevenin ortasında konumlandırılmış Apple logosu ise dikkat çekiyor.

Uzay-Grisi-iPhone-8 En Yeni 📱iPhone 8 Konsepti Kırmızı-iPhone-8 En Yeni 📱iPhone 8 Konsepti iPhone-8-1-1 En Yeni 📱iPhone 8 Konsepti

Ayrıca, DBS DESIGNING YouTube kanalında bu konsepti daha detaylı gösteren bir video paylaşıldı. İşte o video;

teknik destek