Şimdi yükleniyor

En Yeni iPhone 8 Şemaları ve Kılıf Sızıntıları Uçtan Uca Çerçevesiz Ekranı ve Dikey Çift Lensli Arka Kamerayı Doğruluyor

iPhone 8 Koruma Kılıfı

En Yeni iPhone 8 Şemaları ve Kılıf Sızıntıları Uçtan Uca Çerçevesiz Ekranı ve Dikey Çift Lensli Arka Kamerayı Doğruluyor

Son Güncelleme tarihi 30 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

iPhone 8 ile ilgili sızıntılar durağanlaşmaya başlamıştı ki yeniden sızıntılar gelmeye başladı. İlk kez Nisan ayında görülen ve radikal değişikliklerin yapıldığını gösteren kasa tasarımı ve yeni şemalar, daha büyük güç düğmesi, dikey olarak konumlandırılmış çift lensli arka kamera ve ekrana entegre ana ekran düğmesi dahil olmak üzere OLED ekranlı iPhone için pek çok yeniliği gösteriyordu.

teknik destek

Daha sonra gelen sızıntılarda iPhone 8’in en dikkat çekici tarafı ana ekran düğmesinin cihazın arka tarafına konumlandırılması oldu. Yani Apple bir şekilde fiziksel ana ekran düğmesine “devam” mesajını vermişti. Bunun dışında her şeyin tutarlı bir şekilde devam ettiğini görüyoruz.

Bugün ortaya çıkan en yeni iPhone 8 kasa tasarımlarının birisinde ana ekran düğmesi cihazın arka tarafında konumlandırılırken diğerinde ekrana entegre edilmiş olarak gösteriliyor. Bunun dışında her iki kasa tasarımının da ortak özelliği, çerçevesiz ekran ve dikey olarak konumlandırılmış çift lensli arka kamera.

Bunun dışında ön kameranın 3D özelliğine sahip olacağı belirtiliyor. Bugünkü sızıntılarda da gelişmiş ön kameraya vurgu yapılıyor. Şemalar Slashleaks ve Benjamin Geskin tarafından paylaşıldı.

iPhone 8’e ek olarak, Slashleaks bir dizi iPhone 8 koruma kılıfını da paylaştı. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, bu koruma kılıflarının içinde konumlandırılan iPhone 8 kasalarında ana ekran düğmesi ekrana entegre edilmiş olarak hayal edilmiş.

teknik destek