Şimdi yükleniyor

En Yeni, Şaşırtıcı iPhone 8 Konsepti

iPhone_8-Konsept

En Yeni, Şaşırtıcı iPhone 8 Konsepti

Son Güncelleme tarihi 28 Ocak 2017 by Müşteri hizmetleri

iPhone’un 10. yıldönümüne özel, Apple’ın bu yıl iPhone 7s/7s Plus yerine, alışılmışın dışında bir adım atarak direkt iPhone 8‘e geçiş yapması ve en yeni iPhone modelini eşsiz özelliklerle donatması gündemde. Elbetteki Apple tarafından bunu doğrular resmi bir açıklama söz konusu değil ama CEO Tim Cook’un “beklenen iPhone henüz gelmedi” şeklinde açıklaması bu iddiaları doğruluyor olarak yorumlanıyor.

teknik destek

En yeni nesil iPhone modelinin isimlendirmesi ne olur elbetteki bu uzun uzun üzerinde yazılıp çizilecek bir konu ama nasıl görüneceği konusunda biraz hayal dünyasını zorlamak yeterli.

iPhone 8 Konsept Tasarım

Bu iddiaların peşine takılan tasarımcılar, boş durmayıp yaptıkları iPhone 8 konseptlerle sürekli gündeme geliyor. Brezilyalı tasarımcı Thadeu Brandão’da hazırladığı iPhone 8 konsepti ile önümüze çıkan isimlerden birisi. Kendisi, hayal dünyasını zorlayarak, alışılmışın dışında bir tasarıma imza atmış.

iPhone 8 konseptinde, üst ve alt çerçeveleri ortadan kaldıran tasarımcı, ikonik ana ekran düğmesini de ekrana yerleşik, sanal bir düğme olarak sunuyor. Tasarımcının söylentiler ışığında değinmediği tek nokta uçtan uca ekran. Çerçevenin de söylentileri takip ettiği gerçek ama biraz kaba bir çerçevenin tasarımda yer alması dikkat çekici. Bunların dışında, konsept tasarımda hemen hemen her şeyin söylentiler ışığında hayat bulduğu bir gerçek.

iPhone 8 için Thadeu Brandão tarafından hazırlanan konsept tasarım;

teknik destek