Eşsiz Görünümü ile Gelmesi Beklenen 10.5 inç iPad Pro Bilmecesi Sürüyor!

10.5 inç iPad Pro

Genel iddialar ve söylentiler ışığında, 10.5 inçlik iPad Pro’nun geçtiğimiz hafta tanıtılması bekleniyordu ancak Apple bunun yerine yeni 9.7 inç iPad, Kırmızı iPhone 7 ve yeni Apple Watch kayışlarını ve kordonlarını tanıtmayı tercih etti. Böylece, 10.5 inç iPad Pro’nun tanıtımı şirket tarafından “özellikle” atlanmış oldu.

teknik destek

DigiTimes, 10.5 inçlik iPad Pro’yu çevreleyen yeni bir söylenti ile öne çıkarak, Apple’ın Nisan ayında kullanıma açılacak olan yeni Apple Park isimli kampüsünde 10.5 inç iPad Pro’yu tanıtacağını iddia etti. DigiTimes’ın iddiasına ek olarak MacRumors kaynakları da şirketin ilkbaharda eşsiz görünümü ile yeni iPad Pro modelinin geleceğine inandıklarını aktarıyorlar. 10.5 inç iPad Pro’nun gecikmesinin nedeni olarak ise üretim sorunları öne sürülüyor.

Öteki tarafta ise birçok analist, tabletin henüz üretiminin başlamadığına inandıklarını dile getiriyorlar ve bu nedenle tabletin henüz tanıtılmak için hazır olmadığını söylüyorlar.

Apple, WWDC’de uzun bir süredir herhangi bir yeni donanım ürününü tanıtarak piyasaya sürmedi. Bu nedenle, 10.5 inç iPad Pro Nisan ayında tanıtılmazsa WWDC 2017‘de de tanıtılmayacaktır. Bu yüzden muhtemelen yeni iPad’in tanıtımı yılın sonlarına doğru ertelenebilir.

10.5 inç iPad Pro’nun, iPad algısını değiştirecek bir tasarıma sahip olması öngörülüyor. Uçtan uca ekranı ile bu iPad Pro modelinin eşsiz bir görünüme sahip olacağı bilinen tek gerçek.

müşteri hizmetleri