İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evet, iPhone 7 Büyük Özelliklerle Gelecek Gibi Görünüyor

2016 yılı Apple ve Apple yatırımcıları için ilginç bir yıl olacak. Apple’ın iPhone ile iş dünyasında ve akıllı telefon sektöründe hızlı yükselişi bir süredir kesintiye girmiş durumda ve Apple yavaş yavaş düşüş eğilimine girecek gibi duruyor ki bunu Apple CEO’su Tim Cook, 2016 mali yılı birinci çeyrek sonuçlarını açıklarken de belirtmişti.

teknik destek

Apple’ın bu düşüş eğilimini kırmak adına bazı önlemler alacağı açık. Hatta Apple’ın yeniden yükselişe geçmek için 2016 yılında yeni cihazlarını ki başta iPhone olmak üzere, kullanıcılar için iyi değil daha iyi hale getirip tanıtması bekleniyor

Apple 2016 yılında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte pek çok yeni cihazını tanıtacak. Ancak şirketin beklediğini bulabileceği asıl cihazları bu ikisi olacak. Özetle, iPhone 7’nin gerçekten insanları heyecanlandıran özelliklerle gelmesini bekliyoruz diyebiliriz.

Apple iPhone 7 için büyük yatırımlar yapıyor. Özellikle kamera teknolojisini yükseltmek adına büyük çaba gösterdiği bir gerçek. Son günlerde ortaya çıkan çift lensli kamera konusu da bunu alenen gösteriyor ve destekliyor. Apple’ın işlemci (A10 işlemci ve M10 Hareket Yardımcısı) ve RAM konusundaki başarısı ise iPhone 7 ile birlikte devam edecektir. Bu yönden herhangi bir şüphe kullanıcı tarafında yok.

iPhone 7 için en merak edilen konu ise giriş seviyesi modelin 16 GB depolama alanına mı sahip olacağı yoksa 32 GB depolama kapasitesine mi sahip olacağı yönünde. Bu konuda beklentiler 32 GB yönünden olsa da Apple 16 GB depolama alanında ısrarcı olabilir, tıpkı iPhone 6s’de olduğu gibi.

Tasarımsal anlamda ise yine şıklık ile zerafetin bütünleştiği bir iPhone modeli ile karşı karşıya geleceğimizi düşünüyoruz.

müşteri hizmetleri